SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny ból w dole brzucha i prostowniku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Witam, chyba jakaś pierwsza kontuzja mnie dopadła...

Nie wiem jak to inaczej opisać ale po prostu z dnia na dzień z niczego chwycił mnie jakby skurcz brzucha i nieco lżejszy ból w prostowniku...Nie wiem czy to przepuklina czy co

Trzyma mnie to od jakichś 5 dni, stale pobolewa...najbardziej boli jak nabiore maks. powietrza do płuc, wtedy jednocześnie napieprza dół brzucha i jakby prostownik...

Mocno napierdziela też gdy nagle zmieniam pozycje, powiedzmy jak nagle wstane z krzesła albo położe sie to też chwile trzyma taki skurcz...

Poza tym w trakcie siedzenia cały czas odczuwam jakby taki ból pulsacyjny %) %), jak kołatanie serca tylko że w dole brzucha %) %)

Prościej na prawde nie umiem tego wytłumaczyć

Jeśli to komuś pomoże to dodam że w tym tygodniu nie robiłem żadnych martwych ciągów ani przysiadów...nie wiem skąd to się wzieło...

Sogi dla wszystkich za wszelką pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
bardzo podobne że to jest od kręgosłupa ja też miałem coś takiego schyliłem się w pracy zawiązac buta i jak mnmie pociągneło,,,na twoim miejscu udał bym się do ortopedy kręgosłup odzywa się czasem przy takich czynnościach przy których nigdy byśmy o tym nie pomyśleli....

GRYF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
nie strasz mnie żadnym ortopedą hehe %)

Chciałbym jeszcze poznać opinie innych, może wystarczy jakaś maść typu bengaj czy jak to sie tam pisze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
Co masz na mysli piszac dolna czesc brzucha ? i ktora czesc prostownika Cie boli ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalanie trądzik przebarwienia

Następny temat

strzelanie w kości promienowej

WHEY premium