SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opalanie trądzik przebarwienia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
Ile mniej więcej czasu polecacie przebywać na słońcu z trądzikiem?
Ropnych pryszczy już nie mam jeden albo 2 wyskoczą,tak kilka na brodzie i na czole zaskórników jest. Jaki krem z faktorem kupić do opalania? Bo nie chce narobic sobie przebarwień a ni też pogorszyć trądziku.
Znalazłem taki:
Aknicare SUN Cream SPF 30 cena 42zł ilość:50ml
(UVB 30; UVA PPD 20)

Krem przeciwsłoneczny specjalnie opracowany dla cery tłustej ze skłonnością do trądziku. Jego bezolejowy skład nie natłuszcza i chroni skórę przed promieniami UV utrzymując ją w dobrym stanie i polepszając jej estetyczny wygląd.

Wszystko rób na 100%

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
ja powiem tak mam podobny tradzik co ty czyli dosc nieliczny, ale slonce nie dziala na tradzik zle (powiedzialbym nawet dobrze) nie dosc ze maskuje pryszcze bo na ciemnej skorze czerwone pryszcze sie tak nie odznaczja, to czasem nawet wiekszosc znika.
Duzo zalezy tez jaka masz karnacje, jezeli bardzo jasna, blond wlosy i jasne oczy to lepiej chronic sie mocnym filtrem bo tu slonce moze dzialac neatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
ciemnobrązowe ,niebieskie oczy :) jasna cera,jaki faktor proponujesz ?

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Przyebywanie na słońcu początkowo zawsze daje dobre efekty, bo przesusza skórę tłustą i trądzik może ustapić, ale bardzo często skóa zaczyna się za czasem bardziej przetłuszczać a trądzik wraca ze zdowjona siłą. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wypryski na szyi

Następny temat

Silny ból w dole brzucha i prostowniku

WHEY premium