SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SALBUTAMOL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395


Spotkał ktos taki srodek???..Dziwi mnie stezenie bo 10mg jescze nie widzialem...

tower..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395


..

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest salbutamol z foxa.dobry staff.
Zjedz jedna tabletke to zobaczysz czy dobry
ja doszedlem teraz do 3tbl dziennie.na poczatku bralem godzine przed treningiem
bierze sie to co 4godziny(1tbl c4h)
ps fajnie sie po tym biega:D
No i power na silowni fajny.
fajny jest po tym humorek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395
no to git wyprobuje:D

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15892
dobre sally brałem bardzo milo wspominam

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Akurat wszelkiego rodzaju astamtyki są tylko i wyłącznie odczuwalne dla zawodników co już maja dużą styczność ze sportem o charakterze wydolonościowo - wytrzymałościowym. Dla kogoś co sobie zrobi rundke biegania 5 km lub jazde rowerem 10 km wokół miasta dla lansu nie ma to żadnego odniesienia w poprawie jakiegokolwiek wyniku te czy podobne odelgłości robi się bez wspomagania. Sposób stosowania np: w kolarstwie jest zupełnie inny jak w kulturystyce. Nie wiedzieć czemu ale tak jest. Wytrzymałościowcy wykorzystuja 100% możliwości salbutamolu a leniwy kulturysta tylko 10% dla, którego wyznacznikiem działania jest temeperatura podniesiona i tym samy faszeruje się mega dawakami.

Zmieniony przez - fortdodge w dniu 2011-07-25 19:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie to sa mega dawki?
mowisz o jednorazowej czy na przelomie calego dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Metod stosowania jest mnóstwo dla wytrzymałościowca. Jedną z bardziej znanych to przed treningiem jedna tabsa i pół tabl po treningu lub na odwrót. Można uznać że jest to mało, ale trzeba myśleć też o tym że serce dostaje mocno po tyłku przy wysyiłku na dystansie 130-150km, bardzo szybko można się ujechać. Po drugie biker nie potrzebuje myśleć o kaloriach gdyż każdy start to spalenie kalori do 5 tys . Nie wiem jaka jest metoda najabrdziej optymalna dla kogoś kto podnosi cieżary, tym się nie interesowałem. Saly to na dzien dzisiaj jest witamina tylko do treningów to samo jest z EPO jest juz w wiekszości środkiem używanym tylko do treningów. Paradoks jest taki że można brac salbutamol i być czystym, warunek to mieć w karcie wbite że się na coś choruje, np: astma i jedziemy z dodatkową turbospreżarka na totalnym legalu. Większość dzisiejszych gwiad sportu to poważnie chorzy ludzie co to muszą brać rózne leki, mimo swoich róznych chorób jakoś wygrywają:) Pozdrowienia dla wszystkich redbólowców i tusipectowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow... za***istą oferte ten fox ma z orali exemestan, salbutamol, meridia.... może jeszcze efke mają???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ja stosuje do zbicia wagi i wydolnosc z efka
rzeczywiscie na wydolnosc jak znalazl

jeszcze takie saszetki sa :





Zmieniony przez - WuandeR w dniu 2011-08-09 18:42:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aldactone -A 25mg diuretyk ***ciekawostka***

Następny temat

Phenom Pharmacy mix .... jako ciekawostka

WHEY premium