SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SALBUTAMOL

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13792






Salbutamol, Polfa tabletki 4mg, 25 tab

Zmieniony przez - złotyy w dniu 2007-02-27 12:37:33

Zmieniony przez - złotyy w dniu 2007-02-27 12:38:01
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Też sie zgadzam z wami Panowie. Już prawie miałem w łapach jak kupowałem tussi ale stara aptekara powiedziała : recka only i że lekarze już nie przepisują więc facet tam pracujący zbastował i zostałem z tussi.
Pozdro.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1262
ostatnio z apteki bralem salbutamol bardzo podobna kolorystyka opakowan jednak tabletki 2mg i po 30 sztuk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
czy ktos wie czy jest jakis zachodni odpowiednik salbutamolu?

no pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
jak byłem mały to piłem salbutamol w syropie..to to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Zachodni odpowiednik polskiego Salbutamolu to Ventolin z Glaxo Smith Cline. Dostępny w sprayu i w tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956




Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2008-05-03 13:56:51

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
dzieki stary.

no pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dobry stary Salbutamol. Zostawiłem sobie opakowanie na otarcie łez. Jeszcze gdzieniegdzie w aptekach resztki leżą. Ale bez recepty ani rusz a lekarze już tego nie przepisują (słowa aptekary) tak więc ten lek albo umiera albo już umarł.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2008-05-06 13:27:16

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Ale bez recepty ani rusz a lekarze już tego nie przepisują mylisz się.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
tego salbutamolu napewno nikt nie podrabia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Obyś miał rację Krzykacz ale zauważ że coraz mniej dili oferuje Salkę to też świadczy o dostępności środka. Ja tam jestem za Salbutamolem bardzo go sobie cenię.
Aha i mylę się w kwestii możliwości zakupu bez recki czy że nie przepisują ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXYMETHOLON - Kiedyś

Następny temat

LIOTHYRONIN (T3) - Kiedyś

WHEY premium