SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SŁOWA UZNANIA DLA MICHAILA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Znalazłem Jego post odnośnie treningu dla początkujących.Trzy razy w tygodniu wszystkie partie mięśniowe na jednym treningu z wskazanymi ćwiczeniami .Musze przyznać że naprawde dobry post.Zacząłem tak trenować wraz ze wskazówkami tam zawartymi i musze przyznać że po 4 tyg takiego treningu widać efekty.Mięśnie coraz lepiej reaguja na wysiłek wzrost wydolności i przede wszystkim brak gwałtownego narażania organizmu na przeciążenia.Porządne wprowadzenie w trening . Polecam wszystkim początkującym.Pozdrawiam na ra.Dobra robota

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
szybki jestes rion nie ma co :D:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no a jak https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] dobre tylko szkoda ze ja jak zaczynałem to nie wiedziałem ze jest cos takiego jak sfd dobre tylko szkoda ze ja jak zaczynałem to nie wiedziałem ze jest cos takiego jak sfd dobre tylko szkoda ze ja jak zaczynałem to nie wiedziałem ze jest cos takiego jak sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
nie jesteś sam, ja na początku nie miałem zielonego pojęcia, posłuchałem sie kuzyna który ćwiczył już 3-4 lata dał mi kilka rad i planik, dobrze że ćwiczyłem nim tylko 1 miech bo teraz bym był mniejszy niż zaczynałem ćwiczyć... po znalezieniu sfd rzuciłem porady kuzyna bo były gówniątko warte i są do dziś, i wkońcu po 6-7 miechach, machania sprzętem zaczołem wkońcu cos robic co miało ręce i nogi no i plan był poprawny, nic tylko czytać sfd i poszerzać horyzonty wiedzy...
pozdro i dobrych przyrostów

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
niekwestio ze mna bylo tak samo jak zaczynalem zabaczylem jak koledzy cwicza i mowili mi jak mam trenowac to jak bym tak cwiczyl do dzis to wszystkie miesnie bym mial przetrenowane. dzieki sfd moge noramlnie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja mam kumpla na siłce co mi gada ze sie obijam bo ćwicze 4 dni w tygodniu i dobrym podziałem grup to mi pada ze za mało ćwicze i musze przydu*** no nie dziwie sie jak on jedzie w tygodniu 3 razy bica i 2 razy klate w sumie nie ma regeneracji ale rośnie fes a fes i to mnie ciekawi .....

Domenico_fajny avatar
Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-02 23:01:56

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-02 23:03:41

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
don garcia - moze i teraz rośnie, ale za to później szybko moze dopasc go stagnacja... no chyba ze sie złapie za koksy - to urosnie jeszcze szybciej..a niech no tylko przestanie cwiczyc spłynie wszystko szybciej niz zdazy sie obejzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie - trzeba patrzeć na długofalowy efekt tego jak trenujemy.

Chwilowe skoki nie świadczą o tym, że plan jest dobry.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ciągnie sie to już od 2 lat tak tylko teraz namówiłem go na tygodniową przerwe bo ja sobie zrobiłem bo postanowiłem zmienic plan on nawet nie wie co zjeść po treningu a itak swoja sylwetką budzi podziw. W swoim dotychczasowym zapleczu brał tylko Kreatyne 200 g+gainer i to tylko po treningu jednak ja zaczołem sie interesować dietą ulożyłem i na gołe oko można zauważyć ze efekty sa to pyta sie mnie juz co ma zjeść po treningu/przed. Chciałem go namówic na taka dietke to mówił ze nie ma na to kasy mówi tak chodzby dziennia miał kurczaka wpierniczac po 4 razy :-/ no ale jak sie czegos nie zna to same głupoty sie wygaduje
Mi to juz mama lata do sklepu po twarożki i tunczyki i makrele
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-03 11:23:30

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski wzmacniające uchwyt

Następny temat

masa..plan

WHEY premium