SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryz i piersi z kurczaka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
Dzien dobry! Nie bede wypisaywal calej ankierty na temat mojej osoby bo nie ma to zwiazku z tematem pytania. Najpierw przedstawie Wam moja sytuacje. Ze wzgledu na male srodki pienieżne (jestem na utrzymaniu rodzicow jeszcze) mam przydzielona jedna piers z kurczaka dziennie i pytanie brzmi. Czy przed treningiem jesc ryz czy piersz z kurczaka? I po treningu lepsza jest piers z kurczaka czy ryz? Nie jestem pewien czy po wysilku silowym lepiej mi bedzie zjesc duzo ww czyli ryz czy bialka czyli piers z kurczaka.

Moja dieta
1 posilek
41gb 27gt 13gww

2 posilek
16gb 7gt 113gww

3 posilek
wlasnie albo ryz albo piers z kurczaka + 7gb 5gt 10gww

Trening silowy

4 posilek
wlasnie albo ryz albo piers z kurczaka + 7gb 5gt 10gww

5 posilek
44gb 29gt 13gww

Czekam na odpowiedz w sprawie 3 i 4 posilku co dac.

Dzieki za all

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
jakie cel diety?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
w obu przypadkach pierś z ryżem (przedziel ją poprostu na pół) średnia pierś ma ponad 200gram wiec po 100 na porcje jest dobrym wyjściem

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
Dzieki Monkey_uf
A cel no to redukcja tkanki tluszczowej bez utrat duzej ilosc miesni

Dzieki za all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
wiec dostosuj ilość białka, węgli i tłuszczy pod swoja wagę i cel.
Pozdrawiam

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
więc jeżeli się redukujesz ryż z kurczakiem po treningu, w reszcie posiłków nie potrzebujesz węgli, więc wystarczy posiłek białkowo-tłuszczowy w warzywami. ustal białko na 2,5 pełnowartościowe, dana ilość węgli tylko po treningu , reszta zapotrzebowania tłuszcze. Wylicz zapotrzebowanie i odejmij 300 kcal.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
dlaczego uważasz że w przedtreningowym nie są potrzebne węglowodany? Nie uważasz że lepiej było by węgle rozdzielić i w tym i w tym posiłku wg bilansu?

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie za wiele o sobie jednak ww rozdzieliłbym przed i po na pewno nie potrzeba mu tak nisko ww diety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 353
Nom rodzielilem sobie tak jak radzil monkey_uf i troche pozmienialem i wyszlo mi tak:
1 posilek
31,5gb 24,5gt 13gww

2 posilek
26gb 15.5gt 110gww
3 posilek

22gb 7,5gt 45,5gww

TRENING

4 posilek
22gb 7,5gt 45,5gww

5 posilek
35gb 27gt 13gww

Poza tym: debee mowilem ze jestem na utrzymaniu rodzicow, wiec nie mam duzej ilosci gotowki zeby sobie az tak ograniczyc wegle i kupywac tylko wedlug wlasnego uznania. Poza tym cwicze silowo wiec jakies ww mi sie na pewno przydaca do "walki" ze sztangą.

Dzieki za all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wygląda ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
musisz podać trochę więcej info o sobie. Waga, wzrost, wiek i jakie wartości BTW i kcal sobie wyznaczyłeś

non omnis moriar~`

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wasze sprawdzobne sposoby na boczki.sogi

Następny temat

PROBLEM z RYŻEM

WHEY premium