SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska meta w nowym opakowaniu!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3938
Właśnie kupiłem 300 tab. ruskiej mety.Odziwo jest w jednym małym plastikowym "pojemniczku" orginalnie zalakowana.Ma ona napisy po angielsku.Nie jest napisane jaka firma to wyprodukawała! Może bioreaktor zmienił opakowania? A i jeszcze małe pytanko czy clomid jest koniecznie potrzebny po cyklu z 56 tabsów mety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja tez slyszalem ze jest meta pakowana po 300 sztuk i jest to ruska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3938
Są też malutkie "słoiczki" po 100 tabsów. Na tych opakowaniach jest podana data produkci i data przydatności.Jest też wytłuszczony napis MADE IN RUSSIA. Co z tym clomidem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023


hej
tez mam tą mete pakowaną po 100 tab z zielonym paskiem na naklejce niby terasz Ruskie robia tylko AKRIHIN ale na tym nie ma zadnego logo ani nazwy firmy sam sie zdziwilem zawsze mailem Ryska taka w malych pudeleczkach pakowana po 100 tab ale z napisem akrihin a na tej nic nie ma tylko data i made in RUSSIA i jakies napisy po adgielsku heh moze ktos wie co to za towar niby dobry ale lepiej sie upewnic
na fotce jes sprawdzona dobra meta AKRIHIN -Rosja :D

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
jeszcze glebiej wykop

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
na innym forum czytałem że to wy***ka ale wsumie***** wie musiałby ktoś sprawdzic

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
jutro zamieszcze fotki tej o ktorej tu gadamy czyli nieznanej dotąd i kto wie moze okaze sie rewelacja heh

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471


to to?
1

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
meta dobre sobie:):)

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 181
zibol18 mam taką samą mete i jest wporządku, ale fota kolegi Szczypiora jakaś podejrzana.

PRACA USZLACHETNIA (oczywiscie praca nad sobą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol

Następny temat

Czy to możliwe ?????

WHEY premium