SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska meta w nowym opakowaniu!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
ja koncze za tydzien....
tylko teraz nie wiem czy dałem moze za mała dawke czy fake bo słabo dziła na mnie troszke siły przyszło ale nie wiem po czym heh biore to z omka i deką i jestem po 3 tyg w jakim stpniu chyba sie przyczyniła do tego wzorstu ta metka wiec chyba troszke działa.....a wątroba pomimo sylimarolu mnie boli cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
hejka
ktos przebadal te mety
orginal arakhina 0,058mg
fake ten bez napisu arakhin 0,046
hmm
ale u mnie wszyscy orginal bardzo zachwalali a jak widze tutaj narzekaja bardzo na feke choc wedlug badan nie wiele slabszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
nie wiadomo czy ta bez napisu fake moze to jakas inna firma robi tam na denku napisane jest OMELIA RUSSIA mzoe to jest robione na import albo cos nie wiem ale jesli jest 0.046 to ladnie nawet :D

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
wlasnie puscilem w eter pare sztuk tej nowej ciekaw jestem jak pojdzie jak am tyle ile wynikalo z badan to powinno byc dobrze choc martwia mnie te glosy niezadowolonych na sfd ale w sumie tu na wszystko narzekaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
ja rownierz poscilem troche tego w eter z 20 pudelek heh zobaczymy czy jakies skargi beda jakby co to opczywiscie dam znac jesli towarek dobry to fajnei jesli nie to lipa w kit bedzie problem z metą

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
jaki problem czyzbys nie mial dojscia do orginalu ja mam to i to tylko ze fake ciut tanszy ale jak bedzie dzialal to ok bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13633
typowi polacy zamiast kupic normalny towar i troche doplacic wolom w.p*****lac tanie gowno za pare rubli wyprodukowane h.u.j. wie gdzie bo na ruskiej stronce te gowno w pudełkach jest opisywane jako fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 53
Od poniedzialku jade na tej mecie po 4 dziennie i niewiem dlaczego kazdy nazeka na ta mete!Ja tam mowie ze jest w pozadku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
Ja jade juz trzeci tydzien 15mg ta meta + 50mg propa eod (pierwszy lajtowy cykl - nie mam porownania) sila poszla troszku (na lawce z max obciazeniem z 3 na 5 ruchow) i jakies 1,5-2cm w kablu lacznie z 3,5kg do przodu na masie ale nie wiem czy mnie sam prop nie robi (a moze prop wyj...a a metax gut)

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Grzela ,Nowac o ktorej mecie mowicie o tej arakihna z logiem czy o tej arakhina bez loga czy o tej z napisami po angielsku sprecyzujcie bo nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol

Następny temat

Czy to możliwe ?????

WHEY premium