Temat został odczytany 284 razy
    Ankieta - Proszę o pomoc
    Waga: 77
    Wzrost: 1.70
    Cel treningowy: byc zarówno silnym jak i dobrze wyrzezbionym
    Staż treningowy na siłowni: zaczynam
    Uprawiane inne sporty: basen , biegi
    Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga mocno łamana 30 kg oraz 2x hantle 20 kg - BRAK ŁAWKI Z POWODU BRAKU MIEJSCA
    Dieta: Nie mam pojecia co jesc...
    Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): ból po skreceniu kostki ( caly czas odczuwam gdy sie wysilam np biegajac)
    Zażywane suplementy: nie zazywam
    Ostatnio przerabiany plan: -
    Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): -

Redukcja , Masa, czy Rzezba?

zgłoś naruszenie
  • Crismon
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 39
  • Na forum: 3 lata
  • LPA: 652
Witam wszystkich !
mam do was bardzo wazne pytanie... mianowicie ze wzgledu na to iz zaczynam swoja przygode z silownia to jestem cholernie pogubiony w tematach przeczytałem tyle artykułów ze mam mętlik w głowie
mianowicie ...
Jestem dosc gruby i nie mam pojecia JAK pakować kazdy zupełnie inaczej pisze... jedni ze zaczynac FBW ... ale jakos nie przekonuje mnie to za bardzo ... drudzy ze rozpoczac redukcje i tu pojawia sie kolejne pytanie
1. na czym polega redukcja
2. jak "rozpoczac" redukcje
jestem dosc słaby jesli chodzi o siłe wiec mozna powiedziec ze mam sam tłuszczyk takze nie wiem czy pakowac na mase czy odrazu redukcje

co najwazniejsze prosiłbym tez ile serii i powtórzen robic

prosił bym o jakies wskazówki dotyczace tego
posiłki cholernie by sie przydały !
Oczywiscie SOGI poleca
f
1384887625000
zgłoś naruszenie
  • byBacaa
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 21
  • Na forum: 3 lata
  • LPA: 320
http://www.sfd.pl/Redukcja_dla_Juniora,czyli_jak_się_do_tego_zabrać-t916418.html 
1384888197000