SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 454

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

94.4

Wzrost

184

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

=

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca/Ćwiczenia w domu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Piłka nożna/staż długi lecz z przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Low Carb-Bdb efekt // High Carb-Mierny efekt

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Wszystkie badania w normie

Stosowana lub planowana suplementacja

Spalacze w planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Witajcie, moja przygoda z siłownią zaczęła się w dość młodym wieku (12l) początkowo ćwiczyłem z obciążeniem swojego ciała przez rok.
Zanim zacząłem ćwiczyć byłem małą kulką, po roku czasu waga spadła drastycznie więc postanowiłem ćwiczyć dalej. W wieku lat 13 zacząłem robić treningi typu Full body workout a później splity oraz treningi typowo na mase. W pewnym momencie odpuściłem i zalało mnie fatem. Chciałem szybko nadrobić to co straciłem więc w wieku lat 15 nakupowałem Bcaa,hmb,kreatyny, gainbolicow i innych supli choć nie miałem pojęcia co z czym się je. Zauważyłem tylko że biorąc Termo speed extreme+HMB moja waga leciała ostro w dół. Gdy zbiłem wagę, zgubiłem większość fatu stwierdziłem że chce nabrać masy mięśniowej. Na rynku pojawiło się nowe białko Mutant Mass więc odrazu je zakupiłem(oczytałem się już wtedy na forum o dietach, o suplach o treningach) Więc ułożyłem sobię dietę, i trening, i tak znowu się zaczęło. Po ok, 3 mc przybyło tylko 2-2,5kg masy więc stwierdziłem że trzeba się wspomagać, i tu weszła meta, później winko oraz omka. I znowu po jakimś czasie rzuciłem siłkę. Zanim zacząłem prace nalepiej działała na mnie dieta low carb (45kg w 1,5roku) Lecz teraz dieta ta nie ma racji bytu z racji takiej że dziennie muszę przerzucić kilkanaście/kilkadziesiąt ton przez ręce. A na low carb chodziłem jak zoombie.

Więc tu pytanie do was. Jaką dietę zastosować żeby zredukować wagę? Na chwilę obecną jest 184Cm wzrostu oraz 94.4 Kg.

Mimo że na siłownię nie chodzę to codziennie robię



+60 min rowerka oraz A6W.

Ze spalaczy posiadam: Man-scorch oraz universal animal cuts.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Zbilansowana: Prośba o ocenę

Następny temat

dieta redukcyjna proszę o porady

WHEY premium