SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 499
Witam serdecznie wszystkich!
ćwiczę już 4 lata.Od niedawna jestem w Klubie Sandów Śrem i trafiłam pod skrzydła Państwa Ślicznych Artura i Sylwii
Moje pierwsze zawody zaczoły się w 2014r w Kłodzku Zdobyłem tam 1miejsce w kulturystyce kat 16-18lat.
Moje plany to teraz przygotwanie się do MP 2016 pod opieką Pana Artura Ślicznego I tam oczywiśćie też będę startować w kat 16-18 lat.Mam 17 lat chodzą do szkoły wiec z dietą nie mam problemu Trzymam ją bardzo Ostro.Moja Waga na dzien dzisiejszy to 95kg 2miesiące masy następnie pod koniec Lipca zaczyna się ciąć żeby wyjść na scene jak Kosa :) Pozdrawiam








1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O proszę kogo ja widzę Witam serdecznie
Na wstępie skoryguję - Jakub wychodzi jeszcze w tym roku na MPJiW w październiku razem z resztą ekipy - będzie ich trochę. I to jest nasz najbliższy cel. Do 13 lipca okres przygotowawczy.
Jakub to niewątpliwy talent mający warunki na najwyższe lokaty. Co wyjdzie, zobaczymy. Najważniejsze to żeby pogodzić treningi z nauką żeby nie było lipy - Jakub jasne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
A widzisz mówiłam, że poradzisz sobie z założeniem dziennika Teraz tutaj ładnie działaj, może jakiś filmik z treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Zaj**ista sylwetka, tak własnie powinnna prezentowac sie, a nie jak widze chłopczyków 18 lat suchoklatesów albo samych grubasów jeszcze w bokserkach którzy tylko graja na komórkach na siłowni, jak znajdziesz czas opiszesz swoją diete, trening, i ogolne załozenia? np. jak trenujesz? na czym sie głownie skupiasz? pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 499
Jeśli chodzi o Nauke :) to jasne jak słoonce do następnej klasy przejde :) Ogolnie teraz się skupiam wyłącznie na łapach bo niestety mam słabe i łydki na tym się skupiam bo reszta jest Okej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 499
Aniu poczekaj jeszcze troszkę to napewno coś wrzuce :) filmik z treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
17 lat ? Jestem w mocnym szoku i życzę powodzenia ! Jest mega potencjał

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 499


zapraszam do oglądania mój krótki filmik z formy z kłodzka następny zrobie z treninguu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Jeszcze trochę i byś się wywalił przez te spuszczone gacie

Mikołaj on będzie kosił wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Diablica


Mikołaj on będzie kosił wszystko


Nie ma innej opcji Ania, chłop reprezentuje Sandow Śrem

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-05-24 00:13:46

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 499
Dajcie mi jeszcze pare lat :) jeszcze po pracuje nad sobą i bedzie komedia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiady z Mistrzostw Polski :-)

Następny temat

DT - Przygotowanie na SOPOT - Adrian Huber

WHEY premium