SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę sprawdźcie czy to jest dobre

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3782
Witam

Mam 187cm wzrostu i waże jakieś 100kg. Na siłke chodze juz od dłuższego czasu z małymi przerwami. Nigdy nie stosowałem żadnych suplementów ale tez i nigdy nie miałe jakichś super osiągnięc na sile. Ostatnio dośc duzo czytam postów na forum i doszedłem do wniosku że może jakieś małe wspomaganie by się przydało. Z tego powodu chcę zakupić trochę supl.... i moja proźba do Was o weryfikację czy dobrze wybrałem suplementy i czy dobrze wybrałem producentów???.

1. D-ribose + Kreatyna - z tego co czytałem jak nigdy wcześniej nie brałem to da to super efekty w przyroscie siły Planuję kupić z Olimpa bo teraz w zestawie jest taniej 99PLN
2. Jakies białeczko moze np. Provit z Olimpu???
3. no i cosik na energię. I tu mam duzy problem bo nie mam pojęcia czy wybrać Glutaminę, BCAA czy moze jeszcze coś innego.

W kazdym bądź razie to jest to co planuję kupić. Jak mozecie napiszcie czy to ma w ogóle sens i jak to brac. A i moze ktoś ma jakieś lepsze pomysły. Jestem otwarty na każdą sugestię. W końcu ja dopiero zaczynam a Wy znacie się znacznie lepiej ode mnie.

Z góry wielkie dzięki. Oczywiście nagrodzę SOGiem wszytskie przydatne i retelne odpowiedzi.

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Falcone, mozesz mi tez wrzucic na mail'a ten sklep internetowy ???

[email protected]

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Białeczko to podstawa, powinieneś je brać cały czas (2g na kilo masy). Kreatyna + Ryboza dobry wybór, ale proponowałbym kreatynę innej firmy (np. Multipower, Sports One), ponieważ kreatyna Olimpu jest dość droga, a wcale nie taka dobra. Do tego aminokwasy całodzienne Ultimate Super Amino 2000 i jeżeli starczy kasy, to dokup jeszcze glutaminę Ultimate 400g mikronizowana.

Ponieważ cały czas ćwiczyłeś na sucho, ja napisałeś, więc taki zestaw powinien dać Ci porządnego kopa

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
1) D-ribose + Kreatyna ok, może być (rybozę zresztą na naszym rynku ma jak narazie tylko Olimp)
2) Białeczko radziłbym ci inne, np. serwatkę Treca i Białeczko Ovopolu.
3) Glutamina i BCAA to nie są suplementy na energię, tylko typowe antykataboliki, czyli suplementy mające na celu przeciwdziałanie katabolizmowi, czyli .....

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna +ryboza-moze być

białko-proponuje zmienić(jak masz kase to np hitec 90% 2500g za 160zł)

energia-energię daja weglowodany, jesli sa ci potrzebne dodatkowo to kup karbo(węgle złozone)tyle, ze przy twojej wadze liczyłbym kalorie

glutamina i bcaa traktujemy jako antykataboliki, oczywiście bcaa ma bardziej wszechstronne działanie, lecz nie traktuj go jako czynnika energetycznego

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to pit-dałeś mi czadu!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem między glutaminą a bcaa to wybierz glutaminę.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A JA BCAA

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy od funduszy - jeżeli masz ograniczone, to kup BCAA, natomiast jeżeli masz trochę więcej kasy, śmiało kupuj glutę.

Pozdro

Be STRONG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Kreatyna + d-ryboza - zestaw podobno niezły, jednak ja osobiście kupiłbym inną kreatynę ( HDT, Multipower ) i rybozę oddzielnie - w zestawie jest tylko jedno opakowanie, a to za mało - musisz mieć 4-5 opakowań rybozy. Kreatynę bierzesz w dawkach po 5g - faza ładowania 5-7 dni po 20-25g kreatyny między posiłkami na około 1godz przed i na 1,5-2godz po - z rana i po treningu. Później 2 x dziennie po 5g, ryboza 2 x dziennie po 2-6 kaps. jednak lepiej bliżej 6. Białko kup hi teca protein 90, albo zakup sobie ovopol - z jaj kurzych - tanie. Bcaa, lub glutamina, to są antykataboliki, które bierzesz po treningu - zapobiegają spalaniu mięśni. Do uzupełnienia energii - carbo pur.



Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzieliście już wszystko, tylko dodam, że wybierając między glutą i BCAA to zdecydowanie BCAA

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bul, he, he.
Nasze odpowiedzi merytorycznie praktycznie sie pokryły

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP 80 System Protein

Następny temat

Natural Sterol Complex

WHEY premium