SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem - Stawy na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

88

Wzrost

185

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

115

Obwód talii

Staż na siłowni

87

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

7lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

40-40-20

Cel cyklu

ten jest moim pierwszym

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

redukcja/rekompozycja

Stan zdrowia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

~20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
Witam,
Na wstępie chciałbym przeprosić jesli podobny temat był już poruszany na forum. Jestem na pierwszym w swoim życiu cyklu, EPI 50mg ed+PROP 100eod. Około 6tego tygodnia zacząłem mieć pierwsze objawy gino i zacząłem brać tamox 60 pozniej 40 i teraz leci cały czas 20mg. Zrobiłem badania i otrzymałem następujące wyniki:
Estradiol wynik 81 norma 0-56
Prolaktyna wynik 19,0 norma 3-17
Test >1500

W tej chwili jestem w 8tyg cyklu już na samym propie i czuję się jak stary dziadek :D Jakieś 5-6 dni po skonczeniu epityny i startu z tamoxem zacząłem mieć problemy ze stawami, nie mogę już dzwigać max ciężarów na duże partie mięśniowe. Domyślam się że moje problemy ze stawami najprawdopodobniej spowodowane są epi, albo winstrolem który mógł siedzieć w tym epi..

Czy Tamoxifen może nasilać/ mieć zły wpływ na stawy? biorę go jakies 2 tygodnie. Chciałem wbic hcg i kontynuować cykl jeszcze przez jakis czas na samym propie, ale w takim stanie zdrowotnym mogę cwiczyć na max 50% swoich mozliwości.

Proszę o wskazówki czy robić/nie robić PCT. Jestem w posiadaniu 2xClostilobegyt po 10 tab, 3x hcg po 5000ui , 2x30tab Tamoxa i 28tab Arimidexu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364380 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668969
zrób sobie swojego mixa na stawy 3 razy dziennie po 1 gramie msm i 1 gramie witaminy c
msm dość fajnie działa na stawy
jak coś podbij na pv podam ci stronkę gdzie kupisz wit c i msm za 1/50 ceny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
Pierwszą ankiete błędnie załączyło;
1. WIEK: 25
2. WAGA: 88
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: nie wiem
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 40
-węglowodany: 40
-tłuszcz: 20
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: redukcja/rekompozycja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: to moj pierwszy cykl
11. POZIOM BF%: około 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: nie robie max
-przysiad: 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364380 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668969
przed podanem tamo robiłeś badania?
jakie były wyniki przed cyklem?
prolaktyna jest za wysoko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
No własnie te badania robiłem zanim wszedłem na tamox, około 6 tygodnia. Prolaktyne przed cyklem miałem 11 czyli prawie drugie tyle mi podskoczyła. Suplementuje sie wit b6 ewentualnie mógłbym załatwić bromo, niestety Cabaser jest niedostępny w mojej okolicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364380 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668969
czyli te wyniki sa przed tamo ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
tak. To są wyniki po skonczeniu epi, prop dalej leciał i za jakies 4-5dni po tych badaniach zacząłem nolve


Zmieniony przez - Whirler w dniu 2015-10-02 10:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364380 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668969
no to teraz jest kilka możliwości dużo tamo poleciało i e2 spadło za nisko i jest problem ze stawami i libido
mo że też na libido wpływac wysoka prolaktyna która jest morderstwem dla libido
idąc dalej wysoka prolaktyna może wybić progesteron i będzie jeszcze większa lipa
badania
test całkowity
e2
prl
progesteron

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
ok, w poniedziałek zrobie badania dopiero. Libido nie jest najgorsze, oczywiscie nie jest to samo co w 1-4tyg cyklu.

Czyli podawać dalej tamox 20mg ed? Czy może zmniejszyć na pol tabletki ?


Zmieniony przez - Whirler w dniu 2015-10-02 11:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zeby tamox az tak estro odcial to raczej nie mozliwe, druga sprawa ze na badaniu e2 wyjdzie niemiarodajnie bo tamox na ten poziom nie ma wplywu
Epi moglo stawy sponiewierac
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191
Dzięki za odpowiedzi. A mógłbym poprostu zejść z tamoxa na jakis czas? mam jeszcze propa na okolo 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli zejdziesz z tamo to może nastąpiś odbicie e2 i może być nieciekawie, możesz spróbować zrobić, ale miej wtedy np exe pod ręką.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen Pomocy :3

Następny temat

profilaktyka

WHEY premium