SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prmobol 100 depot british dragon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
Chcialbym sie dowiedziec o tym srodku.chodzi mi znowu o cholesterol podczas zazywania primobolu 100 zbritish dragona.Czy ma on wplyw na ldl i hdl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
do tego słuzt WYSZUKIWARKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
Jak bym chcial to bym poszukal ale ja sie pytam was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a my Cię odsyłamy do wyszukiwarki, po to ona jest, żeby nie tracić czasu na dawanie setny raz tej samej odpowiedzi na to same pytanie, zadane przez takich leni jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
Podejrzewam ze wogole niewiesz o co mi chodzi.dlstego odsylasz mnie z kwitkiem.odpowiedz prosze .wiem musisz skorzystac ze sciagi.ale mi sie niespieszy ja mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
możesz se brać i tak w środku sam olej będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezczel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
primobol z british dragona nie ma wpływu na nic bo na bank nie jest tam to co ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
Niewiem co tam jest ale ja na tym stafie pchalem 260.a tak wogole nieodpowiedziales mi na pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no to super, zwłaszcza, że od real primy siła niezbyt idzie w górę
ale na to pytanie nie da się odpowiedzieć, bo nikt nie wie co w tym badziewiu tak naprawdę pływa
zakładając, ze chodzi Ci ogólnie o primę ,a nie o primę bd to z tego co mi wiadomo, nie wpływa ona niekorzystnie na cholesterol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
widzisz jak chcesz to potrafisz odpowiedziec na temat.dziekuje bardzo i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

yy co to sie stalo ?

Następny temat

LOW CARB + Metanabol

WHEY premium