Temat został odczytany 3533 razy

Powieka...

zgłoś naruszenie
  • vitoss
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 672
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 18387
Witam!

Od jakiegoś czasu mam problem z powieką. Otóż mniej więcej od czwartku, lewa powieka jakby mi "spuchła" i przez to, oczy wyglądają inaczej (inaczej wygląda lewe oko - powieka, inaczej prawe). Zawsze jak wstaję rano, to czuję ją bardziej spuchniętą (po jakimś czasie to powoli przechodzi, ale całkowicie nie ustępuje), również jak ją dotykam (rano), to odczuwam lekki ból (później to również powoli przechodzi, ale całkowicie nie ustępuje). Z nikim się nie klepałem (nie mają ze mną szans ), zatem nie jest to wina uderzenia. Nie mam pojęcia, co może być tego przyczyną? Proszę Was o pomoc. Pozdrawiam serdecznie!

Impossible is nothing.
1114321984000
zgłoś naruszenie
  • demien
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2240
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 30672
może zatarłeś najzwyczajniej ?? ja nie poradze ci dużo.
1114335865000
zgłoś naruszenie
  • Boofi
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 9533
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 18699
  • Trenuje: teoretycznie od zeszłego wieku
warto by sie przejść do rodzinnego - ewnie rpzepisze jakiś atecortin
może po nim przejdzie
ew wizyta u okulisty
możesz też spróbować przemywać i robić okłady z rumianku , okłady z herbaty lub ziela świetlika , albo kupić w aptece krople zwące sie euphrasia
XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
1114467695000
zgłoś naruszenie
  • malina56
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 5
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 52
moja koezanka tak miala ;D to w koncu nie wytrzymala i w szkole poszla do pielegniarki i sie okazalo ze jej sie jeczmien robi i dlatego tak jest i wlala jej jakies krople do oka i przeszlo ;D
1115909318000