SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada odnośnie typu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Waga

82,3kg

Wzrost

178cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

16%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkola do lipca, wstaje o 6 klade sie o 24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

football, ju jitsu, silka 3x/week, trenuje 2 lata na silce ogolnorozwojowo 5 lat, full silka

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

lc przez miesiac bylo niezle, ale bez rewelacji

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

jak ryba

Stosowana lub planowana suplementacja

thermo stim, man scorch, tested burner, johibina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Witam serdecznie. Chciałbym się poradzić odnośnie tego jaki typ diety zarzucić.
Definicja miesni wyszla calkiem fajnie przy niedużym przyroscie tkanki tluszczowej(ok 3%bf) i teraz od maja planuje redukcje z tym, ze chcialbym sie juz na serio WYCIĄĆ do magicznych granic 6-8%bf. Myśle ze do wrzesnia uzyskanie takiego efektu jest calkiem realne nie bedac wielce stratnym na miesie. I tutaj pojawia sie problem odnosnie typu diety otoz lc czy wprost przeciwnie? Wiekszosc osob chcacych wycinac tluszcz fizjologiczny decyduje sie na ckd lub lc lecz ostatnio moj qmpel, kulturysta wycinal sie na weglach i wyszlo mu naprawde swietnie w dodatku nie mial żadnych problemów z "plaskoscia" na zawodach. Generalnie problem w lc stanowi dla mnie to ze jestem wtedy zombie, tak wiec osobiscie wolalbym robic diete na weglach, dzieki temu miesnie beda bardziej spompowane i wizualnie bd lepiej. Chcialbym abyscie udzielili mi porad odnosnie tego co dla mojej osoby byloby lepsze, wzorujac sie na wlasnym doswiadczeniu.

Dane obecne: waga 82,3kg; wzrost 178cm; pas 85cm; bf ok 16%; typ mezo.

Redukcje zamierzam robic z uzyciem ts'a, scorcha, tested burnera i moze czystej johy, oczywiscie z biegiem czasu bd uzupelnial diete w te produkty

Spalanie bd glownie opieralo sie na interwalach w koncowym okresie 2x na dzien po 10 min, aeroby w srodku dnia i cwiczenia tzw. mixy. Trening w maju na zasadzie sily potem cos co niektorzy nazywaja "typowa rzezba"(krotkie przerwy duzo powtorzen) i tak juz do wrzesnia.

Prosze o pomoc, z gory dzieki

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dużo Fatu- Brzuch

Następny temat

Please Help Me !

WHEY premium