SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprostu Toffee - słodko... heheh

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1610
Hej wszystkim!

W końcu zdecydowalem sie pokazanie siebie :) Jestem ciekawy opinii, jestem otarty na krytyke :D hmm to chyba tylko ciekawosc i chec pozyskania jakiejs dodatkowej motywacji. Chwalic sie nie ma za bardzo czym, ale jestem dobrej mysli ze czas, wysilki i motywacja pokaza efekty ;)

Chcialbym zaktualizowac profil, ale zapomnialem hasla :D Wieczorem pojde po zeszyt z oimi wymiarami (mam go na silowni) i zapodam dla zainteresowanych.
Hm... mam 19 lat a w "dzwiganie stali" zaczalem sie bawic na lato 2002 - kulturystyka tego nie mozna bylo nazwac :) mialem super predyspozycje :D zaledwie 52 kg i 172 cm wzrostu... eh Wtedy cwiczylem w sumie bez zadnej motywacji, bez zadnego celu - błąd no ale jakies hobby trzeba miec. Jakis czlowiek powiedzial kiedys "kulturystyke trzeba kochac... jesli sie nie kocha, to lepiej sie za nia nie brac" Nie wiem czy sie moge zgodzic z tym do konca, w kazdym razie to sport i jestem zdania takiego, ze mozna isc na silke pocwiczyc tylko dla sportu - podzwigac :) bleh.. zbaczam z tematu

OK: Cwiczylem regularnie do zimy... pozniej przerwy (LOL:D) lato 2003 praktycznie bez treningow (zaluje) zima tak sobie od czasu do czasu, dopiero na wiosne 2004 zaczalem cwiczyc znowu powazniej regularnie. Niestety na wakacje 2004 musialem wyjechac za granice - znowu przerwa :/
- wszystko bez zadnej diety :( bez grama subplów.

Po powrocie zaczalem! Doczytalem wiele cennych informacji... i cwicze od wrzesnia. Nowy plan.. i dieta do ktorej chce w koncu sie przylozyc :D i w krotce potem jakies odzywki - jeszcze nie wiem jakie (propozycje mile widzane) bo o sumplach nie czytalem na tyle by moc zabrac glos :D O odzywianiu juz mam pojecie, teraz tylko dzialac!

Oki, kto chcial to przeczytal moje gledzenie. Teraz 8 fotek:

http://trinity.unreal.pl/Toffee/arni/index.html

Waga: 62kg / Wzrost: 177cm / Tk. tłuszczowa: niecale 4% (reszta danych pozniej)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
ladnie aczkolwiek chudo

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7384
wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jestes bardzo pociety, ale jeszcze chudawo to wyglada. Proponuje diete dla ektomorfika, hst, jakis gainerek i za rok bedzie duzo lepiej

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
b. malo tlszuczu.. wyglada estetycznie a jak wymiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1610
Uh... sie skoczylem na silke juz teraz :p

Wymiary na dzien 21 listopad 2004
Biceps: 34
Klatka: 97
Pas(talia): 74
Biodra: 89
Udo: 50
Lydka: 33 (tragedia z lydkami... ale juz cwicze.. ;))
Przedramie: 27
Nadgarstek: 16
Stak skokowy: 20

Moge dodac ze na klatke pocislem 97 kg (z tym ze to bylo 3 podejscie - balem sie, poniewaz nie dzwigalem na rekord dluuugo.. najpierw 89 kg - poszlo, drugie podejscie 93 - poszlo... 98 poszlo, pozniej bylo 102, ale stanelo :/)

Dzieki za opinie, wiem ze okropnie chudo - mam lekka niedowage hehehe :D

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to juz*****owo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1610
sorki... poprawilem stronke, teraz mozna zobaczyc kazda fotke w duzym rozmiarze klikajac na nia :D Sorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1610
f***master.. heh :D Jestem miniaturką... tak powiedzial mi kumpel :p ale to sie da zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no w sumie masz o tyle dobrze ze przyrasta ci sam miesien bez tlszuczyku , czeo aj nie moge powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7384
mam takie pytanko ile jusz cwiczysz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o nie wklejanie fotek po kilku m-c ćwiczeń

Następny temat

Teraz przód ;)

WHEY premium