SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak poprostu :) zacząłem biegać :)no i troche reflesji :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Macciej z działu Sztuki walki.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
Dzisiaj zacząłem biegać :)
zamierzam robić to w Poniedziałek Srode i piątek :)
Ciekawe jak u mnie będzie z praktyką :)
O 6 rano zacząłem i jak myslicie , to dobrze ?
A i bolą mnie mięśnie w łydkach i bolało mnie gardło przez jakiś czas - to pewnie dlatego że oddycham buzią , ale jak chce oddychać noesm to brakuje mi powietrza.
No i to na tyle jeżeli macie jakieś zastrzeżenia to piszcie co mogę robić lepiej albo usprawnić trning :)

Dzięki pozdrawiam :)

Może to dziwne ale powiem Wam że bardzo mnie motywuje to forum :) i jak patrze na to jak ćwiczą inni (no tak wydaje mi się że ćwiczą jak piszą o tym) to myślę że sam powinienem :)

Powiem Wam też że kiedyś myślałem że, nieda się schudnąć i wyrobić mięśni ale teraz zmieniłem zdanie :) może jeszcze po mnie tego nie widać , no ale ja myślę że jakieś korzyści z tego biegu będę miał :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
nie wiem to tak różnie z tym równym tępem trzeba nieraz też zrobić trennig z zmienny tempem wtydy przyzwyczajsz organizm do zmiany szybkości co się później przydaj na zawodach


Jest jedna rzecz dla której warto żyć - BIEGANIE.
Nic nie przychodzi od razu.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się łatwe

Jest jedna rzecz dla której warto żyć - BIEGANIE.
Nic nie przychodzi od razu.
Wszystko jest trudne dopóki nie stanie się łatwe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Bieganie jest b. dobre. Podobno najlepiej biegac jest miedzy 5-6 albo 22-23. Jak Cie boli gardlo to lepiej przed biegiem zrob kilkanascie glebszych wddechow by przyzwyczaic gardlo do zimnego powietrza. Jesli boli Cie na drugi dzien to odpusc sobie biegi, bo moze Cie spotkac np. zapalenie krtani lub gardla. Rob sobie co jakis czas krotkie przyspieszenia sa bardzo meczace ale wyrabiaja szybkosc i wytrzymalosc.
Zycze wytrwalosci.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Może to dziwne ale powiem Wam że bardzo mnie motywuje to forum :) i jak patrze na to jak ćwiczą inni (no tak wydaje mi się że ćwiczą jak piszą o tym) to myślę że sam powinienem :)"

normalne -- ale najlepiej jak ma się kumpla, brata, etc, który też ćwiczy - i to najbardziej motywuje

rem9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
O takiej porze to jak minie pierwszy zapał, nikt cię z łóżka nie wyciągnie

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Pora jest OK jeśli chodzi np o spalanie tkaniki tluszczowej w organizmie, natomiast podzielam zdanie Corvaxa, za jakis czas np jak bedzie gorsza pogoda lub bedziesz mial wolne ciezko bedzie sie zmobilizowac i wstac o 6 rano.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja też chcę spalić tłuszcz i zamierzam w tym celu biegać. Obym miał w sobie tyle determinacji co Ty:)

A co myślicie o rowerze? Możnaby nim zastąpić bieganie? Gdyby tak codziennie rano, na głodnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
Bikej
dzisaj rano wstałem o 6 rano ale jak zobaczyłem jaka pogoda jest za oknem to sobie disiaj odmówiłem przyjemności biegu
ale zamierzam te straty nadrobić :) czyli pobiegnę w czwartek albo sobotę :) drugi raz :)
Słowo sie żekło ciekawe tylko jak z moja determinacją :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
no ja tak ten tydzien sie zbieram ale jako ze mam ferie to cos ciezko wychodzi hehehe
i chyba zrobie to samo co w tamtym roku ze na noc sie mi zdecydwoanie lepiej biega niz na rano i wiecej sily mam i wiem ze jak przyjde do domku to wanna zjesc i spac a tak szkola sniadanie zrobic pies nie to nie dla mnie poki co leniuch**e i na basenie sie "poce" ihi powodzenia i mam podziw ze ci sie chce o prawie 6 wstawac ja bym dlugo niewyrobil spioch jestem :)

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
No i nadrobiłem środę :) ciekawe czy jutro będe biegł bo tak miał bym dzień odstępu a że nie pobiegłem w środę to będe biegł z bolącymi przesadnie łydkami :)
Pisze to tutaj żeby samemu sie motywaować i przy okazji innych a zarazem patrzeć trzeźwo na swe wyniki :)

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYTRZYMAŁOŚCI !!!!!

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Bikej: Na dłuższy czas rowerek może się okazać przydatny, ponieważ nie każdego stawy tolerują regularne bieganie natomiast rowerek stacjonarny jednak jest na ćwiczenie bardziej stateczne i co za tym idzie jest bardziej bezpieczny jeśli chodzi o unikanie kontuzji.
Spalanie kcal jest nieco mniejsze w tej samej jednostce czasu co bieg truchtem niemniej jednak warto z niego korzystać bo efekty są !! Ja kiedyś też dużo jeździłem na stacjonarnym zaczynałem od 30 minut dziennie i co tydzień zwiększałem czas o 5 minut aż osiągnąłem 60 minut - można i więcej. Z rana jest OK na czczo, potem tylko woda przez najbliższy czas przynajmniej godzinke nie jeść (warto znacznie więcej, cały czas postępuje w organiźmie spalanie)
Osobiście to zaczynałem zawsze rano od brzuszków potem były aeroby, jeśli pora była bardzo wczesna to po ćwiczeniach był prysznic a potem się kładłem do łóżka i dosypiałem żeby przy okazji nie myśleć jakiś czas o głodzie


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 423
Mam do Was wszystkich pytanie !!!
Otóż po biegach od poniedziałku mam straszne zakwasy w łydkach i niewiem dlaczego :) cały czas noramalnie waże 66 kilo i nigdy kiedyś nie biegałem i czy może dlatego tak jest?

Proszę Was o odpowiedzi i różne sugestie dotyczące biegania
z góry dziękuję !!!

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Wtedy jak jesteś załamany to ćwicz, a gdy jest wszystko wporządku to ćwicz aby się nie załamać :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic z bolem piszczeli

Następny temat

sprinty - gotowa rozpiska

WHEY premium