SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pokonaj pryszcze w 5 dni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13772

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam...Mam spory problem z trądzikiem na twarzy, stosowałem już rożne antybiotyki szczepionki maści i praktycznie wogóle to nie pomogło..Nie będę się na ten temat rozpisywał bo nie w tym tkwi moje pytanie..
A wiec dziś zauważyłem na internecie stronę poświęcona trądzikowi..,,Pokonaj pryszcze w 5 dni'' można na niej znaleźć jakiś poradnik o takim tytule... bazuje on na wyłącznie naturalnych sposobach pozbycia się trądziku ponoć jest bardzo skuteczny i faktycznie działa w 5 dni..
I teraz mam takie pytanie czy ktoś ten poradnik kupił? Co o tym sadzicie? Cena 39zł.
Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 10921 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43675
poczytaj o rzonych metodach na forum
to pieniedzy nie bedziesz musial bulić
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek -1428 dzień Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
A oto cztery sposoby na pozbycie się trądziku.

1. KĄPIEL PRZECIWTRĄDZIKOWA

Składniki: 10 dkg mieszanych ziół (mięta pieprzowa, kwiat rumianku, tymianek pospolity, ziele skrzypu popularnego, kłącze tataraku zwyczajnego), 3 litry wody.

Wszystkie zioła zagotuj, odcedź i wlej do napełnionej wanny. Kąpiel wpływa na usunięcie trądziku.

2. MASECZKA PRZECIWTRĄDZIKOWA

Drożdże rozpuść w niewielkiej ilości mleka z dodatkiem kilku kropli oliwy z oliwek na papkę. Nałóż na twarz, zmyj po 10 minutach przegotowaną wodą.

3. MASECZKA NAWILŻAJĄCA I DO WALKI Z PRYSZCZAMI

Chudy twaróg lub jogurt utrzyj z miodem na gładką masę. Otrzymaną papkę nałóż na twarz, zmyj po 10 - 15 minutach.

4.Na ropny trądzik-cebula

Przy ropnym trądziku nałóż na twarz gazę zanurzoną w rozgotowanej cebuli. Pozostaw okład na 1-2 godziny, następnie zmyj ciepłą wodą lub chłodnym naparem z rumianku i posmaruj odpowiednim kremem. Kuracja, którą stosuje się do wygojenia wyprysków, nie pozostawia blizn na twarzy.

" Wolałbym żebrać o jałmużnę na głównym.
Niż brać marne pieniądze za rolę mundurowej k***y " :D :D :D
" Człowieku śmiej się na przekór,
bo na ten syf oprócz zioła i śmiechu nie znajdziesz innego leku " :ganja:

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
A to jest ta metoda "5 dni"?? I czy codziennie ją stosować po ile razy??

Bo sam mam problem z trądzikiem :(
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5179
je.bać ten trądzik ****a trzeba to przetrzymać i ch..uj najlepiej trzymac się diety i nie świrować pawiana z niczym innym

Jestem Szefem własnego życia

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 762 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4190
dokładnie, zdrowo starać się jeść, i czekać przecież zawsze go nie będziecie mieli ewentualnie odwiedzic dermatologa bo zdarzają się i tacy którzy coś pomogą

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.

,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1429
z tym jedzeniem to jest różnie, jest to temat kontrowersyjny. Jedni specjaliści twierdzą, że ma to wpływ natomiast drudzy, że nie.

Polecę Ci trzy metody, które mi pomogły:
-maseczka z startej cebuli [ścierasz cebulę na tarce i na buźkę]
-maseczka którą trzyma się całą noc, rozgniatasz czosnek smarujesz buźkę, czekasz aż przeschnie a następnie smarujesz buźke plasterkiem cytryny i idziesz tak spać a rano to zmywasz,
-olejek z drzewa herbacianego, ładujesz to na buźkę, zostawiasz i idziesz spać , rano zmywasz.

W/w metody stosujesz na umytą twarz, najlepiej jakimś dobrym żelem, byle nie mydłem !

Dodatkowo możesz a raczej powinieneś pić 3x dzienne herbatkę z bratka, jeść regularnie, nie stresować się. Co do słodyczy i ostrych potraw-indywidualnie, mi to nie robi a innym ponoć tak.

Ponadto dobry żel do mycia twarzy, tonik antybakteryjny bez alkoholu i krem nawilżający.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Kupta se izotek (tylko trzeba miec znajomosci w osrodku albo kajs bo to na recepte) i szamac :) Jak nie macie pizzy na mordzie, to wystarczy dawka 20mg (to wychodzi ok. 200zl na miesiac ale 4 miesiace kuracja i jestescie gladcy jak dupa niemowlecia bez nawrotow). Wiadomo ze niektorzy maja taki tradzik ze masakra, ale np. tak jak ja w lato nie bylo w zime wysyp jak cholera, daverciny, benzacne i ine scierwa nie pomagaly to warto zainwestowac.
Skutki uboczne? Przy dawce 20mg nie ma rzadnych poza sucha skora i wargami (ale od tego sa kosmetyki) i moze wam sie na poczatku (4-5) dni leciec krew z nosa zawsze po przebudzeniu jakbyscie zatoki mieli ale przechodzi zaraz.
Normalnie cwicze na izoteku na silce, przybieram na wadze itp. i jest git :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale po co szprycować się chemią ? szkoda zdrowia, choć w sumie masz rację jak ktoś już ma taki tragiczny trądzik to fakt może warto.

Osobiście preferowałbym w/w metody plus picie drożdży czy inne "naturalne" sposoby.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Chemia? To mam jesc tylko to co z drzewa zerwe? xD

Poza tym wielu ludzi zrobilo z izoteku trucizne a tak nie jest! Fakt ze robi spustoszenie w organizmie ale u tych co szprycuja sie nim po 60mg dziennie czy wiecej (ale to jest hardcore juz xD). Tak jak ja na 80kg wagi 20mg to lajtowa wersja a to jedyny niezawodny lek na tradzik.

Po co gosciowi drozdze polecasz? Jak to jest na polepszenie cery a nie tradzik, tak samo jak cynk czy witamina A. Tym bardziej ze gosciu troche juz stosowal roznych specyfikow... Tradzik i do 30 roku zycia sie utrzymuje, nie bedzie przeciez drozdzy w******lal dziennie przez tyle lat
1
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po pierwsze kultura osobista wymaga tego, że jak ktoś się grzecznie zwraca do ciebie to powinieneś tym samym się odwdzięczyć, wyraziłem swoje zdanie.

p.s
drożdże a raczej zawarte w nich witaminy hamują wydzielanie sebum oraz poprawiają koloryt skóry, dzięki czemu raz skóra nie przetłuszcza się tak a jak wiemy, gdy pory są zatkane to powstają syfy a dwa stare 'ślady' znikaja.

p.p.s
izotek z tego co się orientuje to zamiennik roaccutane polecam wątek http://www.sfd.pl/Roaccutane-t95947.html 

Zmieniony przez - waania w dniu 2009-12-01 22:36:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woskowina w uszach

Następny temat

boli... ;(