SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokonaj pryszcze w 5 dni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
Zmiennikow jest wiele, roznia sie tylko nazwa. W Polsce najpopularniejszy jest izotek :)

Ale moze poczekamy jak sie wypowie zalozyciel temqatu bo tak sami to se mozemy na gg pogadac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
Miałem problem z trądzikiem metodą prób błędów doszedłem jak zwalczyć u siebie tego ***anego syfa ;) Zaczęło się 2 lata temu pierwsze objawy trądziku na początku odrazu popędziłem do apteki wydałem 100złoty po 1 miesiącu używania dziadostw z apteki zero efektu więc pomyślałem że już niema sposobu i wystarczy myć się regularnie lecz po 1 roku ciągle to samo na internecie wyczytałem że mleko zwalcza trądzik więc wacikiem namoczonym w mleku nacierałem twarz i zostawiałem mleko na twarzy przez 30 minut po paru dniach efekt murowany lecz nie dokońca jeśli chcesz mieć czysta cerę to nie wystarczy na noc krem nivea zwykły + od czasu do czasu można sobie parówke zrobić polega to na tym nalewasz gorąca wodę do miski nakrywasz na głowę ręcznik aby para nie wydostawała się tylko buchała ci w twarz takim sposobem mam normalną twarz i wreszcie mogę swobodnie gadać z ludźmi a nie zakrywać twarz ;)

Bądźcie mili dla swoich sąsiadów
noście ze sobą kompas i potrafcie rozpalić ognisko jedna zapałką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1429
taa. tylko Ty pewnie miałeś słaby trądzik a co ma powiedzieć osoba, która ma vietnam na mordzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 314
"pomyślałem że już niema sposobu i wystarczy myć się regularnie"


Mistrzu ja tam tez nie mialem totalnego vietnamu ale jak przyszla zima po opalanku letnim plus dieta bialkowa to wygladalem strzanie, syfow byl ogrom i nie pomogly mi zadne sposoby ktore wymieniasz bo takich jest wiele. Mozna jesc drozdze, smarowac sie cebula, wpieprzac zincas forte, mnostwo witaminy a, ograniczyc spozywanie bialka (wtedy silka z glowy xD) ale to poprawia cere a nie leczy tradzik. Tradzika jest mniej (a jak ci zniknal calkowicie to go nie mialem zbyt wiele...) ale niemozliwe jest zeby go wyleczyc. Dlatego polecam izotek, tylko startnijcie se od 20mg i po miesiacu zwiekszcie do 40mg. Wiecej nie bierzcie (chyba ze macie pizze na ryju). I jak macie mniejszy (ale uciazliwy) tradzik o mozecie sie rozczarowac bo wiele lekarek nie przepisze Wam izoteku tylko poleci jakies gowno ktore i tak nie pomoze. Trzeba wyniuchac cos po znajomosci wtedy xD Ale ludzie, nie bojcie sie brac izoteku, tylko nie szprycujcie po 60 czy 80mg bo to juz jest harcore :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
co ty pie.r.dolisz o tym izoteku nie na mawiaj ludzi na chemie ...

naturalnie trądzik powstaje i naturalnymi sposobami trzeba go zwalczyc


i przestańcie pieprzyć już ..........pijcie herbatę z bratka. nie wpi,e,r,d,alajcie słodkiego i smażonego a będzie dobrze a inawilżajcie gębe

na mojej gębie od ponad dwóch miechów nie powstał żaden sk.u.r.w.iel coraz lepeij

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Paco, na forum wyrazamy sie KULTURALNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
sorry niunia ale poniosło mnie więcej to nie będzie miało miejsca

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
polecam izotek , teraz juz jest duzo tanszy i bardziej dostepny zamiast tracic pieniadze i nerwy na nieskuteczne antybiotyki czy mascie lepiej wyleczyc tym co daje prawie 100% pewnosci. Oczywiscie picie róznych ziol zielonej herbaty , dbanie o diete i umiejetne pielegnowanie skory nie zaszkodzi ale duzo pomoze.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
blueeeyes a ty leczyłaś się izotekiem?

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Tak, chociaz moj tradzik nie byl taki duzy ale mimo wszystko w****iajacy.Ale znam tez pare osob ktore sie tym leczyly i naprawde w niektorych przypadkach bylam w szoku , pozytywnym.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woskowina w uszach

Następny temat

boli... ;(

WHEY premium