SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE DO SPECÓW (deca dep.+winstrol dep.)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!
Dzięki za rady wcześniej w innym temacie!
Zaplanowałem sobie taki cykl na 8 tygodni:
Raz na tydz. 2ml/200mg Deca durabolin (8 strzałów), do tego co trzy dni Winstrol depot 50mg (10 strzałów). Napiszcie mi proszę w jakich porach mam robić sobie strzały, na czczo czy po posiłku? Czy jest to ważne! I w ogóle co sądzicie o tej kuracji na pierwszy raz? Oczywiście 2 tyg. po ostatnim strzale deci przez 5 dni po 2 tabl. Clomidu, przez następne 10 dni po jednej tabl. Po cyklu kreatyna, białko, HMB i dietka cały czas!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Lucyper dawno mnie nie było na forum i zapomniałem o tej zasadzie. Oki
Pozdro

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie nie za mało winka? Winko mam zamiar zacząć od pierwszego tyg. razem z decą i starczy na 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
No jak by nie patrzec wino powinno sie walic co dwa dni.Chociarz od biedy mozna co trzy ale radziłbym jednak co dwa.
Poza tym jest ok.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak myślicie, czy nie będzie po tym objawów gino albo lipo, bo jak czytałem sporo osób ma z tym problemy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Po takich dawkach + winstrol na 99% nic nie bedzie.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki rezun, poprawiłeś mi humor! sog for YOU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie no poradzicie coś???? Wiem, że sporo było takich tematów, ale pomóżcie jak te strzały robić, czy to ma jakieś znaczenie? A jak Wy sobie robiliście???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Witam co do cyklu to winko proponowałbym wrzucić minimum po 4 tygodniu deci (najlepiej w 5-6).Deca zacznie Cię klepać (oczywiście jak oryginał)
po ok.5 tygodniach. Co do pory kłucia to nie ma znaczenia czy przed posiłkiem czy po. No chyba że jesteś wrażliwy na igły to może cię zemdlić przed posiłkiem jak masz pusty żołądek. Najlepiej kłuć się przed treningiem czyli w godzinach rannych lub popołudniowych.
Pozdro

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Oskar81 sog dla Ciebie!!! A czy pora brania Clomidu jest ważna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Witam ponownie. Co do Clomidu to pora brania raczej nie jest ważna. Główną zasadą jest to żeby brać o równych porach dnia z równymi odstępami. Pozdro asog odbijam dzienx

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Wino można też wrzucić na samym początku, kiedy deca jeszcze słabo działa - przedłużysz w ten sposób efektywny czas działania cyklu. Poza tym dobrze jest pierwszy strzał deki wziąść podwójny - np. jeśli bierzesz 200/tydzień to w pierwszym tygodniu wbić 400 - szybciej się rozkręci.

Cienki - nie możesz dawać sogów bo nie masz abonamentu.
Oskar - w dopingu sogów nie odbijamy - za nagminne przypadki łamania tej zasady jest banik więc spróbuj się pohamować

Zmieniony przez - Lucyper w dniu 2004-01-25 11:54:58

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superanabolon+Sustanon 250

Następny temat

Propionat!!!!!!

WHEY premium