SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oryginalne pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Chcialbym sie dowiedziec jak patrzycie na sprawe fatu w trakcie masowania ;) Nie zwracacie wielkiej uwagi na %bf, byleby przez koszulke bylo kozacko czy moze trzymacie jakis staly procent fatu i nie wchodzicie ponad niego ? Ciekawi mnie to bo ja mam jakies przeczulenie na punkcie fatu, mam ok 9-10% i wiem ze moglbym miec wieksze przyrosty jedzac wiecej, ale bylyby to miesnie na facie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
o co ci dokładnie chodzi

nikt nie chce byc zalany fatem, wiec staramy sie o mase miesniową a nie tłuszcz, dostosowywując diete odpowiednio do celu treningu

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
No ale jak rozmawiam z kolesiami na silce, to mowia ze najwazniejsza jest masa i masa, byleby byc wielkim w koszulce, a to co pod spodem to sie zredukuje na lato :) A wy jakim tokiem sie kierujecie - masujecie rok i na wakacje wycinka czy caly rok estetyka ponad wszystko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
kiedys było takie myslenie zeby było widac ze jestes wielki w koszulce, ale to dawny steteotyp ale widze ze troszke aktualny

liczy sie masa miesniowa a nie tłuszczowa, juz lepiej byc szczupłym o eleganckiej sylwetce niż zatłuszczonym karkiem który
jak zdejmie koszulke to przypomina beczkę

wiadomo ze troche fatu sie dostanie trenując na mase, ale jak idzie dużo tłuszczu to sie obcina kcal, zeby szło go jak naj mniej

a pużniej ew wycinka

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Ja do jakiegos czasu masowalem nie patrzac strasznie na tluszcz, a przed cwiczeniami bylem chuderlaczek ;D Zalalem sie troszke, mialem z 14-15% bf, teraz obcielem nieco kcal i spadlo mi do 10%bf, jest estetycznie, mam 73 w pasie przy 103 w klatce ;) Natomiast martwia mnie o wiele wolniejsze przyrosty :( Mimo niewielkiego stazu, ledwie ponad 2miesiecznego, to mam wrazenie ze od 2 tygodni wszystko stoi ;o dieta przemyslana, tutaj sprawdzona, trening takze ;) To normalne ? Moze wtedy roslem zbyt szybko(kazdy mowil ze ostro mnie roz**alo - to pewnie dzieki fatowi w jakiejs mierze) a teraz po prostu to normalne tempo ktore wydaje mi sie wolne ? Ale rozkminiam haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jest pewnie tak jak piszesz, daj sobie wiecej czasu a nie 2 tygodnie,
dla ciekawostki powiem ze ja porównóje wyniki co miesiąc albo zadziej, zależy jak mam ochotę

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Dzieki za pomoc :) no stawiam na estetyke i bede budowal miesnie przy niskich przyrostach fatu ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta&Ostrowia

Następny temat

Proszę o pomoc w diecie(nieredukcyjnej)

WHEY premium