SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odginanie się w tył

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam problem. Na WFie na czas mamy się wyginać do tyłu, tzn. położyć się na brzuchu, stopy zahaczyć o drabinki i na wysokość krzesła podnosić głowę z ramionami bez pomocy rąk. Wszyscy z klasy to robią a ja nie mogę. Nie wiem dlaczego. Próbowałem na łóżku, ale czuje tak jakbym nie miał siły w ogole w brzuchu, ale brzuszków mogę zrobić ze 100. Nawet z pomocą rąk nie jest tak lekko jak powinno, podczas stania mogę się odgiąć dość głęboko - tak jak wszyscy, ale jak tylko leże na brzuchu...
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Brak prostowników grzbietu (jeżeli dobrze zrozumiałem, w którą stronę się nie możesz odgiąć - opis trochę zagmatwany).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Czyli co mogę zrobić, żeby mieć ten prostownik, jakieś ćwiczenia czy nie da się tego zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troszkę zbyt dosłownie bierzesz słowa kolegi Mniemam, że chodziło mu o to, że masz, ale bardzo słabe te mięśnie.

Musisz zacząć ćwiczyć prostowniki grzbietu i mięśnie brzucha, które są stabilizatorami tułowia- pełno ćwiczeń znajdziesz na stronach typu google, czy youtube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
Wtrące się:P prostownik grzbietu i mięsnie brzucha nie są stabilizatorami tułowia

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Pomagają trzymać prawidłową sylwetkę (chronią kręgosłup).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Prostownik nie ma na to wpływu,mięśnie brzucha już prędzej,ale stabilizacji nie trenuje się na typowo siłowym treningu-zresztą polecam artykuł i program treningowy;) http://www.bieganie.pl/?cat=2&id=1457&show=1



Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-02-19 20:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Mi się wydaje, że mój kręgosłup blokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Ok, już wszystko dobrze. Wszystko zależało od tego jak nogi miałem ułożone.

Zmieniony przez - xx74ots w dniu 2013-02-20 14:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
masakra;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczyszczanie jelita

Następny temat

Gino czy lipo? I co z tym zrobic?

WHEY premium