SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla kajakarza...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 873
Otóż, trenuje kajakarstwo, jestem na poziomie zaawansowanym. Chciałbym zwiększyć swoją siłę, z tym, że chodzi mi o to żeby siła rosła równo z masą, a nie np. że siła wzrasta o 10% a masa o 60%. Najlepiej gdyby rosło to w miarę równo :)Więc tak... jakie odżywki byście mi polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
Dobra micha. I równie dobry trening. Z twojej wypowiedzi wynika, że masz złe podejście do odżywek. Oczekujesz w miarę ściśle określonego efektu, co więcej dajesz nawet ramy w procentach. A prawda jest taka, że branie odżywek nic Ci nie da lub da rezultaty niepożądane jeśli nie zastanowisz się nad dietą i treningiem. W zależności od tego jakie są ,,niuanse,, twego ciała, sposób życia i charakter treningu takie uzyskasz efekty. Może być tak, że weźmiesz typowo masową odżywkę, lub coś rzekomo idealnego, a efekt będzie inny niż spodziewany.
Ogólnie jak chcesz zwiększyć siłę to musisz zrobić cykl siłowy, itp. Chodzi mi o to, że żadna odżywka nie da ci adektwatnego przyrostu siły jeśli nie poprzesz tego odpowiednim treningiem. Więc tak najpierw trening siłowy, potem jak nie będzie przyrostu siły i masy- odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 873
Trenuję 9x w tygodniu, najmniej 3h, siły mało nie mam, lecz chcę więcej... mam 17lat,175cm 68kg, na ławeczce wyciskam 89kg, siedząc z zaparciem na nogach 100kg-coś jak podciąganie, a podciągam się do 50x :p . Dlaczego chcę zwiększyć siłę?Bo pływam 500-1000m- te dystanse wymagają głównie siły..Aha, dietę mam, ale tylko taką "swoją" bo polega ona na tym, że jem tylko zdrowo, nie piję napoi itp., itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szesze barki jako priorytet

Następny temat

klatka

WHEY premium