SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nocne treningi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Witam,

4 razy w tygodniu prowadzę treningi hokeja na lodzie ( również sam trenuję) , treningi kończą się o 24 zanim się ogarnę i wrócę do domu jest przed 1 a o 6 wstaję do roboty. Brak snu mega słabo wpływa na moje samopoczucie no ale trzeba to trzeba, teraz dodaję jeszcze do tego 11 km do roboty na rowerze w jedną stronę, chciałbym jeszcze siłkę bo się czuję mega słaby ale nie wiem czy ma to sens?

Główne pytanie : czy mogę o 1 w nocy wypić białko?

I co poradzicie na taki plan zajęć? Wtorki, środy, czwartki, niedziele nocne treningi.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 753 Napisanych postów 10730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148988
Rozpisz całą dietę i wrzuć w formie : http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 
Ja polecam robić np budyń kleik ryżowy + wpc + owoc + orzechy lekkie zjesz sobie i możesz iść lulać.

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Jutro postaram się zrobić, dzisiaj nadrobiam już braki snu.
napisał(a)
Początkujący
A i mam 177 cm waga 83 wiec chciabzm troche stracic tusycyzkuł=
napisał(a)
Początkujący
Diety stałej nie trzymam niestety, jadlem sporo slodyczy i fasfoodow. Teraz jem
napisał(a)
Początkujący
6 30 snidania- płatki z jogurtem i owocami, kaszka manna naturalna z owocami, sporadycznie chleb z szynką

do pracy zabieram jakies warzywa i kurczaki gotowane lub na grilowej

o koło 17 obiad salatka albo zupa troche ryby albo mięsa.

potem mam te wieczorne treningi i nie wiem co jesc zeby nie przytyc, zeby nie zniknely mi mięsnie z nog calkowicie :D zapisalem sie na silke bede chodzil 3 4 razy w tygodniu wiec nie ma ziewania
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 13
Ja z kolei chdze na siłownie w nocy. Kończę koło 24. Odkąd zacząłem ćwiczyć w nocy to zacząłem zdecydowanie lepiej spać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pytanie o ilość kalorii/składników

Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer