SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naraszcie jakis madry poilityk nie wytrzymal napiecia

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
oddaj krzyż Michał to nie jest tak jak myslisz(moze w części tak ale ogólnie nie ) żeby było lepiej.trzeba wyrzucić tych co robią syf,czyli jak ma sie chorobe to trzeba sie leczyć.a nie czekać na rozwój sytuacji.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie zwykłem czytać rewelacji internetowych, bo w 90 % nie mam możliwości zweryfikowania wiarygodności takich informacji. Jeżeli kiedyś powstanie publikacja na ten temat, to z chęcią po nią sięgnę. Sięgnę też po jej recenzje, bo one stanowią o wartości pracy. Oczywiście Ty mógłbyś uznać, że recenzenci są Żydami...

Wbrew pozorom, nie jestem pro-żydowski. Nie dziwię się protestom palestyńskim. Ja też walczyłbym o swoją niepodległość. Po prostu bronię prawa jednostki do godnego życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Poczytaj ksiazkę żydzi i masoni we współpracy.powstała w 1902 roku,czyli o antysemityzm jej nikt nie oskarży bo jeszcze nie istniałczytałem skany orginalnej ksiazki.fakty kolego fakty

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czy są recenzje, polemiki dotyczące tej książki? Bo tezę może postawić każdy. A teza nie jest tym samym, co fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Przeczytaj to popolemizujemy(książkę czyta sie miło szybko i wogóle),ja przeczytałem i tylko ksiazka potwierdzała stan mojej wiedzy(dodała mi tylko troche info o Polsce)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak bys zobaczyl smierc , trowge, martwe dzieci, to na 1000% zmienil bys zdanie" - Michal z calym szacunkiem, bylem gdzies i nie chce sie wylewac z prywatnym zyciem za bardzo, ale widzialem co wymieniles, wiecej nie napisze. Zdania nie zmienie, zmieniali i zygali "cioty" ktorych sie odsylano, choc potwierdzam zlo rodzi zlo i nalezy sie zastanawiac skupiac na TERAZ, choc teraz to juz przeszlosc... Zreszta popieram 90% co mowisz, chyba te same ksiazki czytalismy i podobne przejcia... CO do publikacji, 1000x modifikowanej przez roznych ludzi - nie wierze, wole posluchac starych ludzi co przezyli obozy i wojny, tez nie nawidza zydow, pytam sie skad? z publikacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kult dobrze wiemy ze żydzi to zaraza dla tego świata,ci którzy tego nie dostrzegają po prostu zyja w innym swiecie albo nie chca znać przyczyn zła.ale,chciałbym zaznaczyć że nie wszyscy zydzi są źli,zaraza jest talmud i judaizm który rządzi niestety swiatem.Słucham opowieści starszych ludzi i kazdy powtarza ta samą historie o złych żydach(zmieniaja sie tylko daty i miejsca,ale zło pozostaje to samo,jest nim międzynarodowy żyd)Niedługo przeprowadzam wywiad z jednym z pilotów dywizjonu 307,w tym samym dywizjonie latał mąż córki generała Hubala,bedzie co potomkom zostawić

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez Twojej urazy ale nie moge winic calego zla przez zydow. Z reszta sie zgodze, kto jest szefem banku centralnego w europie i stanach? Zyd, dlaczego ussa nie wprowadzi pokoju w izraelu jak w Libii? W calej europie recesja, slyszal ktos aby byla recesja w izrealu? ludzie nie chca wiedziec, a pod przykrywa ze chca byc tacy ę i ą i tolerancyjni i wogole to mowia ze my jestesmy posrani i homofobami...coz...sami sobie sraja do gniazda, na szczescie mnie juz tu nie bedzie bo epoka syfu dopiero idzie... Przez dya moj dzianek stracil noge, przez zyda cala rodzina mojego ojca nie zyje... ale nie co ja moge wiedziec, tych co tak bronia zydow, niech spytaja jakiegos wterana z 1945... tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha na polskastacja . p ... zydzi maja nawet swoja stacje radiowa "muzyka zydowska" haha sorry musialem to napisac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
@kult Wychodzi więc jednoznacznie na to, że Twoja nienawiść do Żydów bierze się z cierpienia Twojej rodziny, a więc pośrednio i Twojego. Mojego dziadka zatłukł na śmierć oficer UB. Był Polakiem. Mam nienawidzić wszystkich Polaków?

Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2011-12-10 23:29:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Gang" kulturystów handlował anabolikami.........

Następny temat

CO NOWEGO O ROBERCIE w mediach, prasie itp. PROSIMY O LINKI

WHEY premium