SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metabolic Thyrolean

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pytanko a w archiwum wlasciwie nie bardzo na ten temat cos jest
otoz czy byloby duzym glupstwem wziecie metabolic thyrolean te 120 kaps ? bo wiem, ze thermy pro mi nie wolno i sam balbym sie ja brac ale mt podobno jest o wiele bezpieczniejszy wiec jak uwazacie, mam 17 lat prawie ale jak ja bede stosowal to bede mial blisko 17,5 (hehe ale roznica..) a na stronie cybera pisze ze od 18 lat wiec powiedzcie mi czy bylyby jakies komplikacje w moim przypadku ? ogolnie mam sklonnosci do tycia i wolny metabolizm a chcialbym sie porzadnie odtluscic po cyklach na mase przed wakacjami pisze jak uwazacie, na silownie chodze ok 1,5 roku jesli to cos zmienia
thx z gory za wszystko sogi za fajne odpowiedzi hehe ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Mysle ze Metabolic Thyrolean Ci nie zaszkodzi.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
też mi sie wydaje że możesz łykac...

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
tylko pamietaj o diecie..

konserwatorMuzyka, film i książka
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=119&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka 

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki macie ode mnie po sogu, wlasnie takich odpowiedzi oczekiwalem :D of course dieta i aeroby postaram sie ale z dieta mam problem bo mama niedawno wyjechala za granice a my z ojcem nie jestesmy geniuszami w kuchni :/ ale jem b. malo tluszczy i zero slodyczy wiec jest git
a no i zachecam do dalszych wypowiedzi hehe co dwie glowy to nie jedna w koncu
pozdrawiam
narta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Ja tez nie jestem geniuszem w kuchni, ale cycuszki + ryz i platki owsiane to kazdy potrafi zrobic.
Jak masz pytania co do diety, zapraszam do ODZYWIANIA.
Nie powines zupelnie eliminowac T z diety, skoncentruj sie na T nienasyconych (ryby, oliwa z oliwek/pestek winogrom, orzechy wloskie)

Metabolic Thyrolean nie powinien Ci zaszkodzic, ale probowales juz diety redukcyjnej + aeroby? Nie masz efektow? Moze gdzies tkwi blad?

Powodzenia

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm Macff co do tych geniuszy to raczej mialem na mysli ze za bardzo nie mam czasu na kombinowanie ze wszystkimi roznymi potrawami itp., jem to co w miare szybko mozna zrobic, a ryz z kurczakiem jem akurat caly czas a tluszcze oczywiscie jakies sie znajda, calkowicie ich nie eliminuje bo nie mam swira na punkcie jakichs diet
nie probowalem jeszcze diety redukcyjnej ani aerobow bo mam zamiar zaczac rzezbic w okolicach maja, ale sadze, ze pasowaloby do tego dolozyc jakis spalacz tluszczu bo szkoda by mi bylo stracic czas na diete i aeroby tylko a jakbym zastosowal metabolic thyrolean to by mogly byc lepsze efekty bo po samej diecie i aerobach to mam watpliwosci, zawsze nalezalem do grubaskow, a diety jak juz mowilem nie dam rady przestrzegac tak jakbym chcial
dzieki za sugestie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Dieta to absolutna podstawa. Suplementy nic Ci nie dadza, albo dadza b. niewiele bez odpowiedniego doboru produktow. Wszystko co dobre dla kulturysty mozna przygotowac szybko i prosto, wierz mi. Ja tez nie mam czasu siedziec w kuchni, zreszta nie lubie.
Twoja kasa, Twoja decyzja. Przed majem jednak zapraszam do odzywiania.
Poza tym szybka redukcja oznacza podwyzszone ryzyko jojo, a tego nie chcemy, prawda?

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej jeszcze sporo czasu wiec na pewno i tak bym zagladnal do odzywiania mimo wszystko ale dzieki za zwrocenie na to uwagi, bo to na pewno pomoze zwiekszyc efekt

a poza tym to prosze jeszcze o wypowiedzi innych czy mozna w moim wieku zastosowac metabolic thyrolean i wlasciwie to czemu pisze, ze od 18 lat ??
pozdrawiam
narta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezu, na wszystkim pisze, że od 18 albo 21 lat i jeszcze, że tylko pod kontrolą lekarza sportowego, po prostu producent musi się zabezpieczać. PRodukt Prolaba o którym piszesz jest bardzo delikatny w działani zawiera nieduże ilości guggulsterones i związków sodowo potasowych. Znacznie lepiej i silniej działającymi regulatorami metabolizmu jest połączenie SYntrax GUggulbollic, XXX, MM$ i pyruvate dowolnej firmy

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna- jakie przyrosty po kratynie i jakiej firmy

Następny temat

TT+ZMA

WHEY premium