SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Medaliści MP w kulturystyce mężczyzn (1977-2007)

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Kurcze - niesamowity temat. Że też wcześniej go nie znalazłem.

Masti - zdjęcia bomba.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Jeszcze mam zdjecia z kilku dawnych mp-wrzucę w najbliższym czasie i postaram się choć część podpisac....
To unikalne zdjecia-nigdzie jeszcze większość nie była publikowana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Super - to jest unikalny temat. Na żadnym forum, i w żadnej prasie branżowej nie było nigdy zestawienia wszystkich medalistów i zwycięzców z poszczególnych lat. A do tego te zdjęcia - cud miód malina. Takie fotografie są bardzo ciekawe i motywujące. Wielu się zachwyca amerykańskimi kulturystami - np. Steevem Reevsem, Larrym Scottem itd. - a nasi mistrzowie wcale nie byli gorsi - a wręcz powiedziałbym że było odwrotne, tylko nie byli tak znani i medialni.

Także czekam niecierpliwie na kolejne zdjęcia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
zerknij w temacie z archiwum sportów siłowych w dziale +35-też powrzucałem unikaty...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zaglądam regularnie. Również bardzo fajny temat.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Jeszcze kilka zdjęć z mp Czarnków 1980










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Masti, na tych zawodach z tego co słyszałem oprócz pozowania były próby siły/sprawności. Jak to wyglądało - jeśli faktycznie tak było? Co było bardziej punktowane - wygląd czy te wyniki siłowo-sprawnościowe?? Ciekaw jestem bardzo?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Były trzy konkurencje-
1.wyciskanie sztangi leżąc-za każde 10 kg ponad wage ciała dostawało się 1 pkt
2.ocena sylwetki-ale nie tak jak dziś-jak ktoś się za bardzo nap[inał-czasem zwracali uwage...:)-ocena od 0 pkt do 20 pkt
3.pozowanie-tak jak dziś ale bez limitu czasu ale za to co chwile coś wymyślali z nagraniami-wolnołaczyc albo nie,raz może być wokal innym razem tylko instrumentalna itp...-za to tez od 0 pkt do 20 pkt.
A przed mistrzostwami Polski,które się rozpoczęły od 1977 roku(też tam startowałem i byłem VI) były jeszcze przysiady-ocena tak jak wyciskanie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie nie mogłem znaleźć takich informacji.

A ostatnie zdjęcie bomba. Forma i ciężary jak na Mistrza przystało.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Mistrzostwa Polski Piła 1989-tam pojawiliśmy sie z kolegami już jako zawodnicy ale w rolach sponsorów..:)

Ogólnie to zawody przebiegały pod absolutna dominacja Mirka Daszkiewicza.....













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie mozna kupic archiwalne magazyny MUSCLEMAG i FLEX?

Następny temat

filmik z ARNOLDEM

WHEY premium