SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makroskladniki w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 422
Wiec mam pytanie do ludzi ktorzy sie znaja i wogole.

Od 1,5 miesiaca staram sie wprowadzac 10 zasad z postow podwieszonych jednak bez liczenia kalorii. Obecnie chcialbym zaczac "obliczona" diete jednak nie bardzo wiem ile powinienem przyjac makroskladnikow w tej diecie



Zapotrzebowanie kaloryczne wyszlo mi na poziomie 2500kcal a z 20% deficytem 2000kcal/dzien.

Bialko 2,2 na kg masy=195 g
I teraz pytanie ile dobrac wegli i tluszczow. Wstepnie zalozlem ze dziennie bede przyjmowal 100g wegli a wtedy wychodzi ze tluszczu bedzie 91g. Nie wiem czy tych wegli nie dobralem za duzo ale jak zmniejesze to bede musial zwiekszyc tluszcze. Prosze o rade.

Dodam jeszcze ze przez te 1,5 miesiaca na tej diecie"na oko" wagi duzo nie zbilem ale ogolnie obwod basa, ud i szyii pospadaly. Przyjmuje tez termospeeda oraz bcaa jak i odrzywke bialkowa.

bede wdzieczny za kazda rade.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 89

Wzrost: 175

Obwód klatki: okolo 112

Obwód ramienia: ok 40

Obwód talii: brzuch-100

Obwód uda: 61,5

Obwód łydki: 43,5

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27

Aktywność w ciągu dnia: praca siedzaca od 8-16

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Sztuki walki 2x w tyg po1,5h
Bieganie lub basen 2xtyg po ok 1h


Odżywianie: ograniczenie wegli:zerowe spozycie pieczywa, makarony, ziemniakow itp, malo tluszczy-chce rozpoczac zbilansowana diete redukcuyjna

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 2xtyg MuayThai po 1,5h,do tego 2 czasem 3 razy w tyg basen lub bieganie po okolo 1h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: TermospeedE, BCAA, Bdzwka bialkowa 80%

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak-prosze o rade

Stosowane wcześniej diety: ze 2 lata temu CKD-w ciagu miesiaca schudlem 8 kilo jednak przy morderczym ternigu.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
proponuje zrobic inaczej - okresl ile kcal zjadales do tej pory (szacunkowo), ocen efekty - jesli byles zadowolony, utrzymaj na razie ten poziom kcal lub odpowiednio zmniejsz o 100-200.

jesli chodzi o wegle, proponuje 100-150 g. i nie boj sie tluszczy - gdzies tam napisales ze chcesz ograniczac wegle i tluszcze chyba - tak sie nie da.

przydalaby sie silownia.

chwilowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrawy białkowe

Następny temat

Kilka pytań co do diety

WHEY premium