SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUTANT TEST + MP Creatine + BCAA Powder hi-tec

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Witam, otóż zaopatrzyłem się w ww odżywki, do tego mam jeszcze białko Whey Protein complex 100, oraz 100g kreatyny monohydrat z gaspari Qualitine.
Czy mógłby mi ktoś rozpisać co i kiedy brać, najbardziej zależy mi na tych 2 kreatynach, czy w ogóle brać je razem, czy ten monohydrat zostawić na jakiś następny cykl.
Być może dojdzie jakiś wspomagacz przedtreningowy.
Co do ankiety:
1) raczej nie chciał bym się tu afiszować fotkami, nie ma co podziwiać, lekko zbity raczej nie chuderlak, troszke brzuch zaniedbany
2) 28
3) 87kg / 180cm
4) systematyczny trening 3 lata
5) powiększyć obwody, ale nie brzucha :)
6) jakiś rok temu zjadłem pół opakowania Test Freak, fajnie mięśnie robiły się twarde i długo sie ten stan utrzymywał po treningu, do tego było białko Olimp Whey Protein Complex 100(mam jeszcze 2 opakowania po700g) BCAA Xplode, SAW, I jakis mc temu skonczyłem Kreatyne olimp xplode - milo ja wspominam ;)
7) Jadłem Clenburexin 1/3 opakowania jeszcze jest

10) diety raczej brak, tzn. nie wyliczam sobie B,W,T co nie znaczy że jem jak świnia ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
co to za mf kreatyna?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Ups mój błąd :) Muscle Pharm Creatine 300g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Nie moge edytować, Proszę o poprawienie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402614
zmienione
krete jedna i druga trezba by zuzyc bo 300g na cykl to bedzie malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
No to proszę o rozpiskę kreatyny kiedy jaka brać i w jakich ilościach.
Z BCAA, bialkiem raczej sobie poradzę ;)
I tylko pytanie jesli chodzi o Mutant Test, brac tak jak jest to zalecane, czyli 6 tabletek rano na czczo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
tak jak zalecane test.
kreatyna standardowo jak kazda inna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
TomQ-MAG

kreatyna standardowo jak kazda inna


No tak, ale jak mam brać mono i tą MP:
5g rano mono
5g po treningu MP

Czy może
5g rano mono
3g przed treningiem i 3g po treningu MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18533
Aha, i jeżeli Kreatyna ma byc na czczo, mutant test tak samo, to już jedno wyklucza drugie ;)
Łykać jedno za drugin
Do tego również na czczo pije Flexit drink :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
TomekV8
TomQ-MAG

kreatyna standardowo jak kazda inna


No tak, ale jak mam brać mono i tą MP:
5g rano mono
5g po treningu MP

Czy może
5g rano mono
3g przed treningiem i 3g po treningu MP


moze byc





TomekV8
Aha, i jeżeli Kreatyna ma byc na czczo, mutant test tak samo, to już jedno wyklucza drugie ;)
Łykać jedno za drugin
Do tego również na czczo pije Flexit drink :)


jedno z drugim

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402614
a kretyny wcale nie musisz brac na czczo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc Cm3...

Następny temat

bcaa

WHEY premium