SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia czy to tylko zwykły tłuszcz ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Witam mam taki problem ze podejrzewam u siebie lipo.Albo jestem po prostu podlany.Gino na pewno nie mam bo nie czuje guzików ani innych rzeczy.Mam 19 lat i waze 73kg przy wzroście 185cm.Proszę o pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Kolejne zdj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Przydałaby się redukcja żeby poprawić wygląd sylwetki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zdecydowanie, wyglad sutkow moze wowczas sie tez troche poprawic choc wyglada na lipo ale jestes w tym wieku ze jeszcze sie to moze zmieniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
Heh kolego powiem ci tak: moje brodawki sa troche wieksze (wypukle) i tez guzow nie wyczuwalem a bylem na usg i wyszlo jakze ukochane gino :/ mecze sie z tym kilka lat ale na szczescie w 2016 (moze jeszcze w ferie ^^) bede miec usuwane gino przez pana Rylskiego, koszt operacji to ok 3000zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blokada stawu skokowego.

Następny temat

Zakłócona regeneracja ?

WHEY premium