SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Typerów - temat dyskusyjny

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Black jesli możesz zedytować mojego posta z 11 str (https://www.sfd.pl/Liga_Typerów__IX_Edycja-t694186-s11.html#post9) to dorzuc remis przy meczu anderlecht - ajax, bo gdzies mi umknął i nie moge juz edytować

jesli będzie potrzeba to wrzuce całośc jeszcze raz a tamtego usuniesz

pozdr i z góry dzięki

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-02-13 21:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Pete - w tym temacie bedzie tabela czy tam gdzie typujemy?

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
będzie całiiem osobny temat z tabelami, przynajmniej tak bylo z poprzednią edycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Lukash, tylko niektórzy moderatorzy mogą edytować wszystkie wypowiedzi,ja akurat nie mam tej opcji włączonej, więc jak możesz to podaj jeszcze raz typy, a tamten pierwszy wpis po prostu potem usunę.



EDIT: Są już wyniki pierwszego tygodnia
https://www.sfd.pl/Liga_Typerów_IX__TABELE-t699130.html

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2011-02-14 15:51:57

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Black - uzytkownik InTheEnd w Tygodniu 6 w meczach weekendowych poczekal chamsko az wiekszosc meczy sobotnich sie skonczy. Miedzy innymi Stoke - Newacstle gdzie gospodarze wygrali 4-0 uzytkownik zatypowal na wygrana Stoke to samo z Lechem i Slaskiem

Mam nadzieje ze nie podliczysz tego i dasz ostrzezenie na przyszlosc.

Pozdrawiam

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
na górze postu powinien byc napis: "Uprzejmie donoszę..."

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Jak jest konkurs to nie ma ze ktos oszukuje. W UBL ted chyba popelnil blad, cieszyl sie a Ty mu palcem wytykales ze sie podnieca ile nadrobil. Trzeba byc fair... a moze mialem napisac jeszcze ze swietna taktyka ze koles poczekal do niedzieli nad ranem zeby sobie dodac pkt za swietne wytypowanie sobotnich spotkan

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
nie palcem wytykałem, tylko skorygowałem po prostu jego błąd.

Co do Twojego donosu, to i bez tego Pete o tym by wiedział, zbyt doświadczony z Niego organizator LT żeby coś takiego przeoczyc

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
A tam odrazu donos. Rozumiem jakby wytypowal tylko niedzielne spotkania no ale po chamsku chcial oszukac Black'a ale mu nie wyszlo.

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Podręcznikowo napisany donos z reguły próby oszustwa się nie udają, przestroga dla innych

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matusiak wraca ?!

Następny temat

Rasiak znów w Premiership!

WHEY premium