SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jest najsilniejszy na świecie ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 816
No dopra. Wiec moze tak... Wiem ze niektorzy maja silniejsze nogi a inni rece, ale nie oto mi chodzi. no to w takim razie kto ma najsilniejszego szczala na swiecie. Ze jakby komus sieknol to by sie zlozyl. Np Lenox Luise jest chyba miszczem swiata w boksie w wadze ciezkiej i jakby dostal jednego szczala od tego goscia to by wylondowal w szpitalu na intensywnej terapii (czy jakos tak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem kto ma najsilniejszego "szczala", ale wiem ze na pewno nie Lewis (do czolowki napewno zaliczylbym Tysona). Jednak jezeli chodzilo ci tylko o najsilniejszego "szczala" to pomyliles dzialy - na dole jest cos takiego jak MMA.
ps. najsilniejszy "szczal" nie decyduje o tym kto jest najlepszym fighterem na Ziemi. To tak na marginesie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 816
Tonny: Ostatnio przeciesh tyson przegral z Luisem. Ale gdyby tyson byl w szczytowej formnie to by na pewno wygral. A propo tego MMA - to tam sa sztuki walki, a mi chodzi o szczala. NA przyklad sa takie uzadenia ze mierza powera i mozna wtedy siem dowiedziec. Mogla by byc taka dyscyplina sporu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
Co z tego ze tyson przegral walke z Lewisem. W boksie nie wygrywa tylko stzral. Tyson napewno jest w czoluwce a Lewis tyz calkiem jest dobry ale on wygral ta walke swoimi warunkami fizycznymi.
A najmocniejszego kopniaka ma roberto carlos (choc sam muwi ze jego stzraly sa takie poniewaz sie koncentruje na pilce zle wedlug mnie to bzdura dzieki koncentracji to mozna dobrze pdkrecic ale nie mocno stzrelic).

Jest jedna rzecz dla której warto żyć ....... i nie zmienia się nic!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
No tak nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkość miesnia to nie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Wielkość mięśnia jest mało znacząca. Mięsień może być bardzo silny mimo braku obwodu. Liczy się przekaz z mózgu do mięśni, a ten rozwija się odpowiednio tylko uzywając obciążeń maxymalnych i submaxymalnych.
Specyfika treningu kulturystycznego i siłowego(trójbój, ciężary) jest zupełnie inna. Kulturysta wyciskający np. 180kg może się prezentować wspaniale i imponować potężną, dorzeźbioną masą mięśni. Tymczasemn może napotkać trójboistę który wyciskając 200kg będzie wyglądać jak cień jego cienia.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najsilniejszego pacana w łapie ma "Iron" Mike Tyson(przynajmniej mial w mlodosci) i byl uznawany za najniebezpiecznego czlowieka na ziemi(oczywscie na "solo"). Czytalem gdzies jego statystyki i podobno nacisk przy uderzeniu Tysona wynosi(ł) 2 tony(!!!).Oczywiscie liczy sie to na iles tam cm szesciennych albo kwadratowych,nie wiem nie znam sie ale z tymi Diwma Tonami to nie sciema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś wypowiadał się przy okazji którejś ze 'słynnych" walk specjalista od boksu i stwierdził, że siła ciosu nie jest wcale decydująca, to znaczy jest, jeżeli się trafi w przeciwnika, ani Tyson ani Lewis nie mają najsilniejszych petard, ale oni są najlepsi w trafianiu, mają najsilniejszy cios z tych, którzy potrafią dzięki genialnej technice i szybkości precyzyjnie uderzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh,napewno gdzies zyja jacys nieodkryci Kilerzy,czy to w puszczach afrykanskich czy w sniegach syberi ale sa tacy ktorych sila napewno jest nadludzka,a Tyson i Lewis to najsilniejsze i najprecyzyjniejsze strzaly jakie odkryto chyba(Boze co ja gadam,przecierz Lewis to ****a i ja sam bym mu na***al...powaznie,ten koles to*****)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski na kolana

Następny temat

Zmarł John Perry!!

WHEY premium