SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Witam!

Mam pytanko odnośnie...właśnie,"resztki"/"końcówki" tłuszczu który został mi na dole brzucha,jest go nie wiele,ale jednak jest ;/.Teraz chcałbym sie dowiedziec od ekspertów w odzywianiu czego trzeba unikac żeby doszczętnie zlikwidować tłuszcz z tej okolicy brzucha.
Niestety aeroby odpadają bo jestem po operacji kolana,ale na siłownie zacząłem juz chodzić.Miałem 2 miesiące przerwy i powoli wracam do formy...przed wypadkiem trenowałem triathlon,ale przez najbliższe kilka miesięcy moge zapomniec o tym sporcie :/.


Będe Bardzo wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Dziękuje Ci bardzo :)

Jutro z samego rana zabieram się za czytanie.Jak ułoże wstępna diete napewno ją tu wkleje.
W razie niejasności będe pytał :)

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
W ramach aerobów basen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Będe mógł zacząć chodzić za około 2 tyg ale do tego czasu chciałem juz troche w jakikolwiek sposób zgubic ten "tłuszczyk"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Hmm... co jeszcze chcialbys sie dowiedziec? Co jesc a czego unikać? Co kiedy jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zalezy jaka diete miales wczesniej i jaki plan jej kontunuacji, kncowke albo przykreca sie wegle, albo robi rotacje wegli, albo obcina kalorie, ale to zalezy od twojego wczesniejszego postepowania dietetycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
No dokładnie chciałbym się dowiedziec czego trzeba unikać,bo wiem ze trzeba dużo wyrzeczeń żeby to osiągnąć...

Nie wiem czy jest sens teraz pisac o mojej diecie która miałem jak jeszcze trenowałem,bo za szybko do niej nie wróce,ale teraz wygląda to następująco:

Śniadanie
-kanapki z serem badź wędliną + warzywa + kawa
Po około 2h jakis banan
Obiad
-kurczak z ziemniakami plus surówka(pomidor,ogórek itp.),albo pierogi ruskie,warzywa z ryżem i kurczakiem
po około 2h
-duży jogurt
Kolacja
kanapki podobnie jak rano tylko że mniej.

Niestety sam do sklepu jeszcze nie chodze więc musze jeśc co mi kupią...

Od dzisiaj robie sobie tygodniową przerwe ze słodyczami(mam nadzieje,że sie uda),nie jem ich dużo ale przeważnie własnie zjem kilka cistaek bądź 3 krówki wieczorem kiedy najmniej powinno się je spozywać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No sam widzisz, o "koncowce diety" mozna mowic jezeli sie ta diete mialo W przeciwnym wypadku... zaczynasz od zera. Ale skoro jesz jeszcze slodycze, to domyslam sie ze Fast Food tez wpada czasem, absolutnie czym nizszy poziom tluszczu chcesz osiagnac tym bardziej rygorystycznie musisz podejsc do diety. Czyli wszystkie weglowodany proste z diety won, przestrzegac zasad 6 malych zbilansowanych posilkow dziennie. Zwiekszyc ilosc bialka kosztem spozycia weglowodanow generalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Cóż, dieta niestety kiepska, wpływ (negatywny) na metabolizm na pewno był.
Na początek: 10 przykazan żywieniowych, dostępnych tutaj na forum
Gdy już poznasz to bardzo dokladnie (o co nietrudno) to poczytaj tez posty na temat ukłądania diety. Na takim czymś do niskiego poziomu tłuszczu nie zejdziesz.
Na zakupy będziesz im listę robił co mają kupić :)
Co do słodyczy - nie jadłem nic już ponad miesiąc i, o dziwo, wcale mnie do nich nie ciągnie. Mogę stać w sklepie przy półce z pachnącymi słodyczami i nie kusi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Zazdrosze bo ja sie powstrzymac nigdy nie mogłem,zawsze chociaz jeden cukierek albo pasek czekolady przed snem...Treningi miałem zawsze mordercze więc nie chciałem odmawiac sobie wszystkiego,skoro i tak to spalałem w dosłownie "chwile",a sylwetka i tak Bardzo szybko się "wyrobiła".

Fast food'a nie mialem w ustach...2 lata jakoś.Nienawidze tego żarcia i nie pije gazowanych napojów(tyczy się równiez piwa)

Wczesniej miałem diete i do tego dochodziła duża dawka suplementów,2 garści tabletek dziennie to min.teraz diety jako takiej nie mam,a napewno jej nie miałem przez pierwszy miesiąc.Teraz staram się wrocic do formy i dlatego potrzebuje pomocy,bo to co kiedys jadłem,spełniało swoje zadanie i dzieki temu nie padałem po treningach na tzw. "morde"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to w ogole chyba przydaloby by sie swoj profil wypelnic, bo nic o tobie nie wiemy. Mowisz o "koncowce", ale nie wiadomo co nylo dotychczas, jaki przebieg ile spadles...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Jesli chodzi o wage to przed wypadkiem wahała sie między 79-81kg pry wzroście 187cm,teraz jest około 77kg a po wyjściu ze szpitala(2 miesiące temu) było 73kg.

Moze poprostu wyśle Ci fotke na e-maila o co mi chodzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie diety

Następny temat

Stewia zamiast cukru

WHEY premium