SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karta piłkarska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
Może wiecie.
Mam 15 lat i chcę odejśc z klubu do innego.i mi nie chcą dac karty czy moge sam wybrać.Bo nie wiem jakie są przepisy w polskiej piłce?Czy jak pujdę z kimś dorosłym do mi wydadzą?

CO cie nie zabije to cie wzmocni.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Nio mniałem taki sam przypadek ... musisz isc z rodzicem i ci musza wydac

Mało mowic duzo robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
musza wydac??

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Mnie się wydaje, że nie muszą. W ligach juniorskich przy takich przejściach to wiele zależy od zarządu klubu i od klubu, do którego chcesz iść. Możliwe, że będą coś chcieli (jakąs kasę, czy jakiś procent od następnej sprzedaży, jeżeli uważają, że się rozwiniesz ). Najlepiej będzie jak się zjawisz w klubie z opiekunem. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
no właśnie chciałem odejść pół roku temu ale mnie zatrzymali.I w tym roku postanowiłem opuścić klub.Ten klub do którego chcę isc jak by mi nie dali karty to prezesi powiedzieli że niech powiedzą za ile.Ale moim zdaniem to po co wydawać kase.Jak ja chce oddejśc jak mi nie wydadzą pujdze z rodzicem i mi muszą chyba widać bo nie skołczyłem 16.Nie wiem jak to jest

CO cie nie zabije to cie wzmocni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Teoretycznie nie musza, bo grales i trenowales w ich klubie, wiec to jasne ze chca kase za wyszkolenie Cie. Zostaje Ci tylko ugadanie sie z prezesami na temat jakiegos handlu wymiennego - pilki na trening zawsze sa potrzebne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
najlepiej to załątwic w dobry grzeczny sposób. isc do prezesa powiedziec czy jest taka mozliwosc bo chcialbys sie rozwijac . jezeli nie to istnieje takie cos jak pismo od klubu do którego chcesz przejsc . jezeli jestes juniorem i nie mozesz jeszcze podejmowac sam decyzji to poodpisac ci musze to rodzicie albo opiekun i nie powinno byc problemu :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Jesteś ich wychowankiem?? a jeśli tak to moge krzyknąć kase chociażby za to ze Cie nauczyli grac w piłke i wyłożyli na twoje wychowanie. ostatnio tak było z Ibrahimoviciem może słyszałeś.

To nie jest do konca takie proste jeśli jesteś obiecującym młodym piłkarzem to napewno nie beda chcieli Cie pościć a juz napewno nie za darmo bo jeśli grałeś w seniorach to beda Cie uważać za młodzieżowca a za młodzieżowca można kupe kasy zgarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
zalezy od twojego talentu i od klubu i zarządu

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
Witam!!!

Dokładnie bylo ze mna gram dla klubu Orzeł Granowo planowalem odejs do lokalnego przeciwnika i nie chcieli mi wydac karty ostatecznie dogralem sezon i potem oddali mi ja sami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
Klub nie ma obowiązku wydania ci karty. Jak przestaniesz grać w klubie musisz odczekać pół roku wtedy klub powinien ci oddać kartę.
Najlepiej jeżeli to załatwisz w ten sposób: Pójdź z rodzicem do prezesa i porozmawiaj z nim co i jak.

trening czyni mistrza...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie wzmocnić

Następny temat

Mercurial Superfly - Grał ktoś w tych korkach?

WHEY premium