SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jazdy na mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Witam. Jak zapewne wiecie meta ma dzialanie anaboliczne. Ale przypisuje sie jej tez dopaminergicznosc, czyli mowiac skrotowo wiecej dopaminy --> lepsze samopoczucie.
Ale pomijajac teorie, moje odczucia sa takie, ze czasem po wzieciu mety poznym popoludniem potem w nocy nie moge spac, jestem wkrreony w rozmawianie i ogolnie momentami jakies dziwne odpaly mam, tzn nie czuje sie soba
Tez macie jakies fajne jazdy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Bardzo silny i krotkotrwaly bol. Jak zrodlo bolu ustapi, bedziesz sie cieszyl przez jakis czas milutkim dzialaniem serotoniny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wcinam mete to jestem senny i nic wiecej praktycznie zaraz po wchlonieciu mety ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
po 10mg z rana mam caly dzien dobry apetyt i niezly humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Kiedys na cyklu metki na***alem zioma. Wjazd w nogi i rzut o glebe Do dzis nie wiem dlaczego to zrobilem.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
hehe to niezle

metan podnosi poziom serotoniny (jak xtc), przez co miewa sie rozne szalone pomysly, glupawka, dobre samopoczucie itd, zamule ma sie generalnie po wiekszych dawkach.

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Jestem teraz na Danabolu 30 mg ed , jedyne jazdy jakie mam to odromna sennosc (przez caly dzien) , i coraz wieksza bezpodstawna agresja (puzne popoludnie , wieczor).Wszystko to ch..j , wazne ze klepie niemilosiernie

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
To ciekawe i wlasnie bylem ciekaw czemu mi bylo tak dobrze po mietku.A po strzalach juz mniej a jest jakis inny sposub zeby podnies serotonine (legalny) oprucz dropsow i mety

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seratonina jest neuroprzekaźnikiem produkowanym w organizmie ludzkim; nie występuje ona w pożywieniu. Istnieją jednak publikacje potwierdzające rolę pewnych składników pokarmowych w jej produkcji. Należą do nich kwasy tłuszczowe omega-3, tryptofan (aminokwas), magnez i cynk.

Neurotransmiter to związek używany przez komórki nerwowe w celu komunikowania się. Oznacza to, że nerwy „rozmawiają” ze sobą lub wysyłają sygnały używając seratoniny jako jednego z kanałów. Podczas gdy jedne komórki nerwowe używają seratoniny, inne mogą posługiwać się innymi neuroprzekaźnikami.




jazda zaczyna sie dopiero od 30 mg mety jednorazowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
oxytoneban i to znaczy ze niemozna jej podniesc w inny sposub??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14414
Ja przy dawce 20/25mg czułem się świetnie dobrze na mnie ten srodek wplywa - szkoda ze nie na nasze watroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
seratonina

Ja spotykalem sie z info o wplywie mety na dopamine, a nie serotonine... w sumie moze jest to w jakis sposob powiazane. Wujek Kazam by sie tu przydal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl koleszki cel Rzezba co polecacie ??:D

Następny temat

2 pytania

WHEY premium