SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JarekSFD trenuje

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20201

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 stycznia 2017:
- waga na czczo: 102,1 kg
- obwód pasa na wysokości pępka na czczo: 97,5 cm

8 stycznia 2017:
- waga na czczo: 98,8 kg
- obwód pasa na wysokości pępka na czczo: 95,8 cm

15 stycznia 2017:
- waga na czczo: 95,4 kg
- obwód pasa na wysokości pępka na czczo: 94,5 cm

Komentarz zbędny Lecimy z tym dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Komentarz musi być!
Nie znam się!
Wyniki masz jak w programach o ekstremalnym odchudzaniu na TLC.

Fanslaska jak tu wpadnie to będzie zadziwiony bardziej ode mnie.

Trochę za szybko to idzie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Komentarz musi być!
Nie znam się!
Wyniki masz jak w programach o ekstremalnym odchudzaniu na TLC.

Fanslaska jak tu wpadnie to będzie zadziwiony bardziej ode mnie.

Trochę za szybko to idzie.
Myślę, że od teraz pójdzie już tylko tłuszcz, gdzieś do 1 kg tygodniowo. Po świętach byłem jak balon, retencję miałem ogromną z obżarstwa, więc tym tłumaczę taki stan rzeczy. Za tydzień kolejne pomiary i powinien być tylko 1 kg mniej.

Nie lubię wolnych redukcji na niskim deficycie rzędu -200 kcal, szybko się wtedy wypalam i nudzę tym. Wychodzę z założenia, że skoro mój organizm jest w stanie w ciągu dnia uwolnić około 1100 kcal z tkanki tłuszczowej, to trzeba go do tego zmobilizować. Uważam, że właśnie mniej więcej taki mam deficyt tj. około 1000 kcal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Komentarz musi być!
Nie znam się!
Wyniki masz jak w programach o ekstremalnym odchudzaniu na TLC.

Fanslaska jak tu wpadnie to będzie zadziwiony bardziej ode mnie.

Trochę za szybko to idzie.


A Fans myśli, że jak jest z czego to haratać póki idzie, później można kombinować. Spadków zazdroszczę. U mnie na weekend miało być pożegnanie z 1ką z przodu, ale się nie udało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
A ja myślę, że nie za bardzo było z czego - obejrzałem zdjęcie z pierwszej strony.
500kcal minusa da 0,5kg na tydzień i to na takim poziomie zatłuszczenia wystarczy.
Nowe zdjęcie dałoby dokładniejszą ocenę możliwości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
A ja myślę, że nie za bardzo było z czego - obejrzałem zdjęcie z pierwszej strony.


Zgoda, na zdjęciach nieźle to wygląda, ale metr w pasie to z powietrza się nie bierze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
A może jednak z powietrza?
W jelitach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
A może jednak z powietrza?
W jelitach.


Metr???? To jak puści bąka to Warszawę zmiecie z powierzchni ziemi (Kabo z Wasoniem zostaną bez dachu nad głową)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
A Fans myśli, że jak jest z czego to haratać póki idzie, później można kombinować. Spadków zazdroszczę.
Zobaczymy, co będzie w przyszłą niedzielę. Podejrzewam, że będzie już zdrowa utrata wagi tj. sam tłuszcz tj. około 1 kg smalcu mniej.

ojan
Nowe zdjęcie dałoby dokładniejszą ocenę możliwości.
Kurczę, zdjęcie kolejne planowałem, gdy zejdę poniżej 15% BF, by było już coś widać, jakaś różnica. Z doświadczenia wiem, że od 15% BF to się już zaczyna w miarę sylwetkowo robić.

ojan
A może jednak z powietrza?
W jelitach.
Mówię otwarcie, że ostatnie 3 tygodnie grudnia to nie było zwykłe jedzenie na surplusie kalorycznym, a było to mega obżarstwo! Były kichy zapchane i mega retencja wody. Wstydzę się tego, ale tak było


Dzisiaj wieczorem po transmisji skoków narciarskich poszedłem w teren. Podsumowuję to jednym słowem: BAJKA




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj dieta ogarnięta, takie coś z tego wyszło:

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

Następny temat

DT W Z O R EK

WHEY premium