SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie przerwy miedzy treningami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje w systemie 1 dzień Biceps, 2 dzień triceps, plecy. Dzień przerwy Barki i nogi, Następny dzień klatka, brzuch. Dzień przerwy i od nowa. Czy to dobre rozwiązanie czy stosować dłuższe przerwy. Przy tym treningu efekty są ale nie takie jak bym się spodziewał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
1 dzien marnujesz bo sam biceps to raczej lichutko ... Ile ten trening trwa ? 15 min ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
biceps to nie jedno ćwiczenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
No super co ty nie powiesz ... to byla lekka ironia ;) no ale widocznie niektorzy sa zacofani ... Zreszta na bicpes to i tak ze 3 cwiczenia ... i nigdy nie widzilem zeby ktos to robil w osobnej sesji ... biceps to maly miesien ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Ja bym połączył biceps, klatka, a brzuch w osobny dzień.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
jak napisano wyżej, biceps to mały mięsień i szkoda marnować na tylko niego Dzień Treningowy

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paliwo

Następny temat

rozpoznanie choroby

WHEY premium