SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko polecicie ?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
Witam.

Mam 18 lat waga 80kg wzrost 180cm.
Cwicze od 15 pazdziernika 2013r. Miedzy 15 pazdziernikiem, a 15 marcem prowadzilem trening domowy+silownia. Od 15 marca tylko silownia(w szkole, 3xtygodniwo), poniewaz mieszkam na wsi, a wraz z wiosna przyszla robota (mniej czasu). Duzo pracuje fizycznie.

Do tej pory nie bralem zadnych suplementow. Ostatnio chodzi mi po glowie, zeby kupic sobie bialko...

Co chce osiagnac poprzez branie bialka? Chce budowac mase miesniowa... Poltora roku temu wazylem 96kg. Przez rok czasu udalo mi sie zbic 16kg. Od pol roku waga stoi w miejscu.

Obecnie forma jako-taka jest. http://scr.hu/237y/ychbe

(sorry za jakosc).

Wiec jakie bialko polecicie? Moze jakies inne suplementy? (do 200zl)

Z gory dziekuje i pozdrawiam.


Zmieniony przez - kamil0411 w dniu 2014-04-12 20:53:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Od budowania masy jest dieta , białko jako uzupełnienie diety

Whey Protein 95 lub jak jeszcze znajdziesz Whey Protein 80 Plus, do tego kreatynę, beta alaninę, witaminki i jedziesz z ogniem

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
Diety nie mam, ogolnie staram sie jesc zdrowo. W okresie letnim zdarza sie tak, ze jem tylko 1 posilek dziennie, poniewaz nie mam czasu... Wiec bynajmiej chce bialko uzupelniac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jak można nie mieć czasu zjeść więcej niż 1 raz ? przecież nie będziesz pił 3 x dziennie białka z prochu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
Sa takie dni, ze jak sie wyjedzie w pole rano to sie wraca na wieczor :) ale rzadko takie dni wypadaja...

Biorac rozne suplementy bez regularnych cwiczen, nie wplyna one negatywanie na zdrowie? Oczywiscie bede jakies robil cwiczenia w domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Wyjeżdżając w pole zabierasz ze sobą pojemniki z żywnością , w czym problem ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
To tylko tak latwo sie mowi... Biorac rozne suplementy bez regularnych cwiczen nie wplyna one negatywnie na zdrowie? Jakie moga byc tego skutki?


Pisza, ze po tym jest duzy przyrost masy... Gdy bede tylko pracowal fizycznie, a nie cwiczyl to czy mozliwe jest ze kg odlaza sie w formie tluszczu, a nie pojda w mase miesniowa?

Czy jest jakis suplement, ktory jednoczenie powoduje spalanie tluszczu i przyrotst masy miesniowej?






Zmieniony przez - kamil0411 w dniu 2014-04-12 22:22:13

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-04-13 11:45:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
i nawet pływać cię nauczy jak nie potrafisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
lodzianin:

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
W dziale komercyjnym nie wstawiamy nazw ani odnosników do produktów konkurencji



Suplementy marki ActivLab brane zgodnie z zaleceniami producenta w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na stan Twojego zdrowia, nie musisz się o to martwić


Jednak, jak padło wyżej, suplement jak sama nazwa wskazuje jest jedynie uzupełnieniem a nie substytutem pełnowartościowej diety. W celu osiągniecia zamierzonego celu polecałbym zainteresować się tematyką żywienia lub skontaktować w tym celu ze specjalistą który pomoże, zgodnie z planem zajęć, zapewnić harmonijny rozwój organizmu w tym ważnym dla niego wieku


Co do białek - najlepszym wyborem byłby High Whey Isolate Premium, który procz bardzo szybkiego czasu wchłaniania i wartości biologicznej cechuje wysmienity smak. - https://sklep.sfd.pl/ActivLab_High_Whey_Isolate_Premium-opis29656.html?gclid=CMCHo7KL3L0CFVPJtAodYTcAtQ

Innym przykładem, troszkę "przyjaźniejszym" dla portfela będzie podany już whey 95, nie ustępujący składem ani smakiem wymienionemu wyżej izolatowi - https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Protein_95-opis28736.html?gclid=CIH22NeL3L0CFabLtAodUSIA5A


W razie dalszych pytań - zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
Po glebszym zastanowieniu poczekam jeszcze z bialkiem...
A jak spalacz to jaki? Do 100zl i nie wiecej niz 150mg kofeiny.

Zmieniony przez - kamil0411 w dniu 2014-04-13 07:39:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suple dla zielonego

Następny temat

Dziennik a'la rutkow, pods. redu str 43 , czas na masę !!

WHEY premium