SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki KURS trenera/instruktora personalnego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1253
Witam.
od 4 lat trenuję kulturystykę, skończyłem studia podyplomowe: Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie.
Teraz mam pytanie:
Co zrobic? Jaki kurs, zeby móc pracować na siłowni jako pracownik siłowni, pomocnik dla ludzi, do sprzętu, pokazywać jak wykonywać ćwiczenia, doradzać. Widziałem takie osoby i nie wiem do konca czy to są trenerzy czy też nie.
albo po prostu jako trener osobisty, tylko jak się zaczepić i zacząć pracować na siłowni?
Jaki zrobić kurs? tych kursow jest sporo. kurs intruktora fitness, kulturystyki, trenera personalnego.
nie wiem czy instruktor czy trener? powiedzcie mi co bedzie najlepsze, zeby uzyskac taka prace?
Znalazlem w Rzeszowie na UR kurs trenera personalnego.
http://wf.univ.rzeszow.pl/Dla-kandydata/Kurs-tren-instr/Trener-personalny.aspx
Czy waszym zdaniem to dobry wybór?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1253
tu nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
prosze innych o pomoc.

Zmieniony przez - dcp115c w dniu 2014-07-24 13:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Obecnie rynek pracy instruktorów i trenerów jest uwolniony. Nie ma już ministerialnych dyplomów instruktora czy trenera. Rynek chwyciły prywatne podmioty i organizują różnego rodzaju kursy - instruktorskie, trenerskie itd. Ostatnio związki zwąchały w tym także dobry interes i robią kilku weekendowe kursy instruktorskie i trenerskie. Wybierz to co Tobie pasuje - to teraz tylko i wyłącznie papier. Bez tego też można pracować na siłowni jeśli znajdziesz takiego pracodawcę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć, moje pytanie będzie proste.

Czy może mi ktoś powiedzieć, czym różni się ten papier ukończenia kursu, od kursu stacjonarnego/fizycznego?

http://dietetyczniepoprawni.pl/kurs-trenera-personalnego-p-48.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty głowy

Następny temat

bóle dolnych części pleców i brzucha po sprintach

WHEY premium