SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia podyplomowe „ŻYWIENIE I WSPOMAGANIE DIETETYCZNE W SPORCIE"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 5525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 165
Witam,

Na AWF'ie w Gdansku oferowane sa interesujace mnie studia podyplomowe: „ŻYWIENIE I WSPOMAGANIE DIETETYCZNE W SPORCIE" (http://www.awf.gda.pl/studia_po/studia_podyplomowe_14.htm), ktorych celem jest: przygotowanie do kierowania procesem wspomagania sportowców różnych dyscyplin oraz do prowadzenia zajęć z żywienia i dietetyki w sporcie. Trwaja one 2 semestry (220 godzin wykladow i warsztatow).

Dwie prosby - pytania:

1. Czy ktos z forumowiczow konczyl te, lub podobne studia i moglby podzielic sie wrazeniami?

2. Jakie sa wasze opinie na temat przypuszczalnego poziomu merytorycznego tych studiow?

3. Czy znacie jakies alternatywne kursy lub studia w rejonie Trojmiasta?

Z gory dziekuje za wszelkie informacje,
Szymon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
jaq jestem na wydzile nauk o zywnosci i zywienu czlowieku po 4 semestrze wybierana jest specjalizacja niestety u mnie nie ma zywienia w sporcie jedynie na AWF chyba... ale jest za to sietetyka... studia trwaja 3,5 roku inzynieryjne...a puzniej mozna magisterke... pierwszy rok to sama chemia fizyka i matma... dopiero od drugiego roku zaczynaja sie bardziej konkretne przedmioty jak chemia zywnosci biochemia itd. kierunek fajny a szczegulnie gdy kogos interesuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 165
Dziekuje za odpowiedz. Pozytywne brzmienie oceny studiow nastraja optymistycznie. :)

Powodzenia w nauce!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawki

Następny temat

2 pytania (droga do diety...)

WHEY premium