SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stosować mam następujące odżywki.....??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 594
witajcie. mam pytanie jak stosować odżywki mam nadzieje że mi pomożecie:) ZAMÓWIŁEMSOBIE NASTĘPUJĄCE ODŻYWKI: SYSTEM PROTEIN 80 (OLIMP) ,,,, BCAA 750 STRON (OLIMPU) ,,, KARNITIN L-300000 LIQUID (VITAL MAX).
pOWIEDZCIE MI JAK I KIEDY MAM TO BRAĆ W DNI TRENINGOWE I RÓWNIEŻ W DNI NIE TRENINGOWE. Będe bardzo wdzieczny.

Na opakowaniu jest napisane iż trzeba stosować tak:
BCAA - 1,2 tabl. 3-4 razy dziennie - pomiędzy posiłkami; przed treningiem, po treningu i przed snem,,,,,,,
KARNITIN - godz. przed wysiłkiem 1-2 razy dziennie,,,,,,,,
Protein 80 - 1-3 porcje dziennie (szczególnie przed snem i po przebudzeniu, a taskże między posiłkami i po treningu.

PROSZE O DORADZTWO.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
troszkę trudno pisać nie znając nawet w zarysach twojej diety, ale spróbuje tak troszkę uogólniając; bcaa przed i po treningu po ok. pięć tabl., jeżeli masz tego na tyle i kasy ci nie brakuje to możesz jeszcze łykać rano też w takiej dawce, karnitynę przed treningiem w takiej dawce aby było min. 1000mg. tej substancji i w dni nietreningowe dwa razy dziennie np. rano i w ciągu dnia między posiłkami, sp80 szczególnie po treningu i przed snem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tym supl, czy jest wart 60zł?

Następny temat

SHAKE

WHEY premium