SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozciągnąć kręgosłup ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
witam !
mam takie jedno pytanko mianowicie byłem u lekarza i kazał mi poprawić gibkośc kregosłupa powiedził że mam małe schorzenia ale nie mam sie czym martwic nie zostane kaleką ale może minie póżniej kręgołup boleć przy pracy w ltróej bede długo siedzział. A teraz pytanko czy znacie jakieś cwiczonka dobrze rozciagające kregosłup ?? poza tymi z sfd o strechingu :D ! bardzo bym prosił o pomoc bo nie wiedziłaem gdzie tego posta umieścić pozdrawiam

PS. chciałęm sie zapytać czy jezeli mięsnie mam troszeczke obsuniete jest to spowodeowane lekkim przesunieciem miednicy to po takich ćwiczeniach one dojda do jakiegos stanu równoscim, bo co z tego ze mam krate na brzuhcu jak jest ona niesymetryczna. LEkarz powiedział, znaczy zacytował zę symetria jest domena głupich. ale ja nie chce wyglaądać jak jakis potwór ;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz powinien albo sam skierować Cię do poradni rehabilitacyjnej, albo dać skierowanie do ortopedy który określi jakie ćwiczenia pomogą Ci najlepiej i ewentualnie da skierowanie na rehabilitację.

Rozmieszczenie mięśni brzucha (w sensie układu "kostek" w "kratce") jest uwarunkowana genetycznie i nie można jej zmienić. Nie ma się jednak czym przejmować - u bardzo wielu osób występuje we tym zakresie asymetria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
dzieki Tyka ale ja sie tym jakos przejmuje i mam takie poczucie ze to przez to ze jak byłem mały to dosyć czesto dzwigałem ;( chciał bym sobie jakoś pomuc tak lekarz powiedziłe ze moze dać mi cwiczenia na gibkosc ale musze jezdzic do niego przez okres 2 tyg a nie jest to pile mozę pocdzekać do wakacji tak powidział a wizya kosztuje 60 zł wiec chiał bym sobie juz zaczać cwiczyc i moze jednak chodząc 3 razy na basen + streching + cwiczenia z SFD na kregosłup cos mi pomorze na te kostki ;( ale martwie sie tym bo jak rozwine mieśnie to precież one mi sie nieprawidłowo rozwina a nie sie naprostueja co wy o tym soądzicie :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź do lekarza rodzinnego po skierowanie lub do ortopedy w rejonie, za darmo !

basen i lekki stretching na pewno Ci nie zaszkodzą, o reszcie się nie wypowiadam bo jak pisałem powinien o tym zdecydować specjalista

a rozmieszczenia "kostek" w sikspaku żadne ćwiczenia nie zmienią

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-11-22 20:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
szkoda ze nie da sie zmiejszyc chodzby troche tej róznicy ;( bede płąkał ;( poczekam do wakacji albo to feri i zaczne tam jezdzić do lekarza bo u nas to same ******ły tak mi sie wydaje :D jak poszedłem do jednego u nas w mieście to powiedziła co mi jest i jak moja mama wyszła to on tak: chłopcy ( do mnie i mojegoa brata ) mama wam choroby wymysla ? <lol2> słabo co ? więc reygnuje z tego ******ly i tak naprawde to on na nic mi nie powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
czlowieku co Ty marudzisz! ja zawsze chcialem miec taka niesymetryczna koste, ale urodzilem sie z rowna, i co mam plakac z tego powodu daj se na luz... a w rozciaganiu kregosluba bardzo pomaga wiszenie na drazku, poszukaj postu Mawashi'ego w Treningu, pisal o tym dokladnie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Lekarz miał rację chłopie... tyle tylko, że sam sobie choroby wymyslasz. Ułożenie kostek na brzuchu jest takie a nie inne za sprawą przyczepówmięsni a tych nie da się przesunąć. Genetycznie masz tak a nie inaczej zbudowany brzuch i pobódź się z tym. U każdego wygląda to inaczej. Poaptrz sobie np. na brzuch Dextera Jacksona i porównaj go do Ronniego Colemana... zobaczysz co mma na myśli.

Nie zmienisz tego i kropka.

Co do kręgosłupa - wszystko zalezy jakie to schorzenie bowiem rozciąganie samo w sobie oraz cwiczenia w obrebie kręgów - to dosyć specyficzna sprawa i każde schorzenie wymaga innego podejścia. Np przy okrągłych plecach nie powinieneś rozciągać kręgosłupa leżąc na plecach blablabla - wiele jest metod zarówno rozciągania jak i wskazań i przeciwskazań do ich wykonywania - podziekuj Tyce więc, że zamiast gadać jak ja - od razu kieruje Cię do specjalisty ortopedy bądź rehablilitanta/fizjoterapeuty... bo od tego właśnie są Ci lekarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
sachem hm....... nie kapuje dlaczego ??
kanarek byłem u specjalisty sorrki nie napisąłem ?? bede jezdził na cwicz w wakacje bo on powedział ze jezeli teraz nie mam czasu to niec nie szkodzi bo to jest bardzo małe skrzywienei prawie niewidoczne :D zaraz podam linka do mojego 2 art i tam opisałem co napisali mi na przeswietleniu wiec jak chcecie to zobaczycie :D dzieki chłopaki za troche pocieszenia a i kanarek czy mógł bys mi dac linka do jakis zdjatek o tych co mówiłeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
kanarek ale tamten lekarz odrazu na wejsciu powiedział zę mama mi choroby wymysla zle to opisałem niedokładnie sorrki a ja z nim wogóle nie rozmawiałem o ułozeniu kostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160


Nie mam nic lepszego
Porównaj jednak kształt i symetrie miesnie obu tych panów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tragedia po prostu:/.

Następny temat

ile mozna dziennie zjesc jaj?

WHEY premium