SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Otwarte Mistrzostwa w WL-Złotoryja 07.11.2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Super impreza szacun dla organizatorow,za rok bede napewno i mam nadzieje e tej imprezy nikt nie bedzie głosil do pzkits bo frekwencja wyniesie nie 133 zawodników ale 33 pozdrawiam wszystkich prawdziwych milosników benchpressu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Jak juz troche odpoczne :) to dodam jeszcze fotki, co filmiku to byl jakis gostek co krecil cale zawody na kamerke, jak będę w posiadaniu juz tego filmiku to podeśle.
Dziękuje za pozytywne opinie. :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Jednej rzeczy nie rozumiem - w tabeli jestem na 3 miejscu (juniorzy), tymczasem na półce obok mnie stoi statuetka za zajęcie 2-go miejsca. Gdzie w takim razie jest pomyłka, źle rozpisana tabela czy też puchar wręczony nieodpowiedniej osobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Kamil to fakt nastąpiła pomyłka powinienes dostac puchar za zajęcie trzeciego miejsca a ten puchar powinien otrzymac Michał Jakubowski z Brzegu.
Za pomyłkę przepraszam.

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wzorek - tu pewna częśc z zawodów:

https://www.sfd.pl/Wuchta__Dla_Taty__WL_Złotoryja_07.11.2009r-t536399-s36.html

mam jeszcze start Krzysztofa Z. oraz innych z Ilanki Rzepin i z całą pewnością również wrzucę i mam jeszcze Andrzeja Kocyły z 220kg.

Dzisiaj zmontuję i wkleję.

Pozdrawiam i szybkiego powrotu do pełni sił.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Jak chcecie to moge dzisiaj wrzucic wam fotki pierwszej trójki w każdej kategori?

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
pytanie
Chetnie pooglądam

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Pewnie, zdjęcia jak najbardziej:)
Jeśli jest możliwość byłbym wdzięczny o zdjęcia z kat 75. Macie tylko z podium czy w benchpress też coś by się znalazło ??

Kończąc tą wypowiedź chciałbym poruszyć również kwestię zawodów.
Wielki szacunek, że potrafiliście ogarnąć niespodziewaną przez Was grupę zawodników. I niech nikt tu nie miauczy że zawody odbyły się z półgodzinnym opóźnieniem, właśnie za to należy się plus, iż organizatorzy nie wypieli się na zawodników, tylko dali szanse wystartować tym "spóźnialskim". A biorąc pod uwagę całokształt zawodów, Kategorycznie jedne z lepszych zawodów na jakich bywałem do tej pory!!!

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
Franki dawaj fotki i czekamy na filmik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Następny temat

Rada

WHEY premium