SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INDYJSKA DECA-LIBOL-100

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Czy słyszał ktoś o indyjskiej Dece ? Mam ją w domu jest w niebiesko białym pudełku, z ulotką, w środku flakonik z biało niebieską etykietką, u góry aluminiowy "kapsel", sebstancji jest do połowy flakonika. Nazywa sie NEANDROLONE DECANOATE 2ml. Na przodzie pisze jeszcze LIBOL-100, na dole Made in India by: LYKA LABS LTD.Jak silna ona jest i czy to podróbka. P.S Co to są sogi i jak je mam Wam rozdawać. (zdjęcia tej deki nie mam możliwośći zrobić)


sawek20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO TAK TYLKO ZE LEKI TO NIE ŁASZKI TYPU REEBOK I TOZE SKŁAD JEST TAKI SAM
A FIRMY MAJA TE SAME PRZEPISY :d

Czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
sogi to takie punkty mozesz wyprobowac na mnie nacisnij w moim prawym dolnym rogu napis "czytelnik dzialu " i tak dajesz komus punkt .

Co do deci to 1 slysze o niej ale i tak chyba sog za pomoc w dawaniu sogow sie nalezy
pozdrawiam


japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko właśnie go dostałeś !

sawek20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
na moim też możesz

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937


znam indyjski Deka-dubol 100 co jest faktycznie nandrolone dekanoate Tylko ze ten co widzialem byl taki jak na zdjeciu Z tego co wiem to niezly towar jakosciowo pewnie gorszy niz holenderski ale pewny

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka co masz na mysli piszac ze towar jest jakosciowo gorszy w czym
:D


pozdrawiam ;d

Czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Jest pewny bo jest tani przez co nie jest podrabiany. Gorszy objawia sie to u niektorych np. bolem w miejscu zastrzyku po za tym nic innego nie zauwazylem W dzialaniu nie ustepuje europejskim sterydom Ma stezenie 100mg/ml

Deka o ktorej mowisz to taka jak na zdjeciu czy jest jeszcze inna Bo z taka nazwa ktora podales jeszcze sie nie spotkalem

Jak ci pomoglem to rzuc soga.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam własnie jedna indyjska :d ale raczej teraz nie wezme :Ddopiero potem
moze grudzień filoka wyglada podobnie ale ma inny kapsel D: bo srebrny nie
poztym jest w tej samej cenie co normalna deca z hollandi czy tam mezopotami D; IP

Czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam własnie jedna indyjska :d ale raczej teraz nie wezme :D dopiero potem
moze grudzień filoka wyglada podobnie ale ma inny kapsel D: bo srebrny
poztaym jest w tej samej cenie co normalna deca z hollandi czy tam mezopotami D; IP 40 zł a kumpel bral za 60 zł i tez :D

Czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
widzialem jeszcze z niebieska nakretka to byl indyjski odpowiednik superka

1. jeden strzal nic ci nie da
2. pocwicz na odzywkach bo skonczysz ze stowa na klatke jako zyciowke
3. zmien dostawce bo ten ktorego masz jedzie ci rowno

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta indyjska która mam jest inna niż ta na zdjęciu, opisałem ją dokładnie, biało-niebieska etykietka. pozdr. 1Kowal :)

sawek20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl -moje efekty i spostrzezenia

Następny temat

B12 + Cocarboxylasum

WHEY premium