SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST czytam czytam i co expert to co innego : D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Moj plan :
NOGI-PRZYSIADY/MC (na przemian) 15stki 1s / 10tki 2s / 5tki 3s
KLATKA-WYCISK PŁASKA 15stki 1s / 10tki 2s / 5tki 3s
KLATKA-WYCISK SKOS HANTLE 15stki 1s / 10tki 1s / 5tki 1s (nie jestem pewien czy to cwiczenie powinienem zostawic czy wywalic.Chcialbym zostawic i nawet dolozyc seri w 10tkach i 5kach :D)
PLECY-WIOSLOWANIE PODCHWYT 15stki 1s / 10tki 2s / 5tki 3s
BARKI-WYCISKANIE Z KLATKI 15stki 1s / 10tki 2s / 5tki 3s
BICEPS-UGINANIE GRYF 10tki 1s / 5tki 1s
TRICEPS-UGINANIE WYCIAG 10tki 1s / 5tki 1s

W postach z 2004 roku o podstawach HST piszecie o cwiczeniach na duze grupy czyli powinny byc 4 cwiczenia. Ale w innych postach sa rozpiski "zaawansowanych" na tym forum i tych cwiczen jest po kilka na dana grupe w JEDNYM HST. Wychodzi mi ze powinno byc max 6 cwiczen razem z ramionami a ludzie w postach pisza ze maja po 10-12 cwiczen. To ja juz nie wiem. Zglupialem. Niby ma byc minimum cwiczen na duze partie a nawalone jest tego tyle ze szok. Dodam ze cwicze 3 miesiace ale split jest nudny i skoro nie mam juz poczatkowych zakwasow chcialbym zaczac HST. Pozatym jak jest z ramionami gdyz nie mam sily na podciagania i dipsy aby dodac je do planu zeby efektywnie pracowal triceps i biceps. Czy moge zaczac robic ramiona juz w 15stkach czy jechac od 10tek? I czy w 10tkach i 5tkach po jednej serii czy 10tki 2s;5ki 3s?.
Jak jest z negatywami? Robie 2 serie sam a w 3ciej serii ostatnie 3 ruchy pomaga mi partner? Rozumiem ze negatywy robie maxami z 5tek plus dodaje około 2-4 kg i cwicze je dwa tygodnie bez progresji . Cykl zamyka mi sie 8smiu tygodniach. Czy nastepny cykl moge zaczac od 10tek? i tak w kolko?

Maxy mam pomierzone, leże,odpoczywam bo juz stary jestem (32lata) i czekam jeszcze tydzien na pierwszy HST :D

Nie piszcie mi ze poczytaj posty podwieszone bo co post to co innego : D

Prosze o jedno-co wyrzucic a co dodac z rozpiski?

Pozdrawiam
Amator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Dalem tego posta do ALTERNATYWNA DROGA ale nie wiem jak go stad usunac :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży spadek siły.

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium