SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gary Fisher Marlin 2005

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 800
Cześć. Chciałem spytać co sądzicie o tym rowerku. Cena to 2199zł. Wcześniej byłem zdecydowany raczej na Kona Blast ale chyba nie dostanę ramy w swoim rozmiarze. Przeznaczenie roweru zgodne z zakładanym tj. głównie leśne dróżki, a czasem gdy zdarzy sie dłuższe wolne to jakiś wypad w górki.

Link do Gary'ego:
http://www.fisherbikes.com/archive/bike_detail.asp?series=genesis&year=2005&bike=Marlin

duże zdjęcie:
http://www.fisherbikes.com/images/bikes2005/walls/marlin_green.jpg

Link do poprzednio przeze mnie rozważanej Kony
http://www.konaworld.com/shopping_cart/FrontEnd/Products/product_detail.aspx?productid=89&parentid=182 

Aby dojść do źródła trzeba płynąć pod prąd.
Kto się nie rozwija ten się cofa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czyżby promocja w skiteam czy jak sie to nazywa ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 800
Kurde ale czasem szybko dajecie odpowiedzi ;) Kupilem Gary'ego 24 kwietnia, juz ma przejechane prawie 800km i jak na razie jestem za***iscie zadowolony :) Dzisiaj tylko przebilem detke, zrobilem sobie pinch flat'a (nie wiem jak to sie po polsku nazywa) cos czuje ze za szybko najechalem na jakis kraweznik nie odciazajac tylnego kola i mialem dodatkowo zbyt slabo napompowana opone. Amorek (Manitou Axel Comp) pracuje calkiem fajnie ale jest dosc twardy, co mnie troche zdziwilo po tym jak czytalem komentarze o miekkosci modeli z 2004r. Zamowilem sobie juz preparacik Brunox Deo do amorkow, moze jutro odbiore i sprawdze jak dziala :) ale nie wiem. BTW polecam siodelko Bontrager Select, jak dla mnie jest super, po 100km przejazdzce w ogole nie odczuwam zadnego bolu tylka.

Aby dojść do źródła trzeba płynąć pod prąd.
Kto się nie rozwija ten się cofa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóz - rowery to skomplikowana sprawa !
siodełko - jednym pasuje innym nie ... ja mam san marco barracuda przez authora sygnowane - twardy gnój na tytanie - zawodniczy nie dla mnie
wszystko zalezy od tyłka

amor - cóz zalezy od wagi ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3000 w rok. Prywatny trener

Następny temat

Tarczówki: Czy różnią się czymś Shimano Deore 525 a 535 ?

WHEY premium