SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gardło

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6671
W sobote w nocy na imprezie poczulem ze cos nie tak z moim gardlem, po paru godzinach bylo masakrycznie wytarte. Do poniedziałku wieczór bylo w miare ok, jednak czulem z ebedzie gorzej, wpdalem an "genialny" pomysl z enajem sie czosnku i witaminki c. Po paru godzinach bol byl amsakryczny, ogolnie nie bylem w stanie pzrelknać śliny, przeplukalem gardlo szalwia. We wtorek udalem sie do lekarza, ktory przepisal mi ibuprom zatoki i virlix.

Ogolnie rozmowa z nim byla ciezka, stwierdzil tylko z e jest zmaeczony i to nic powaznego w kilka dni przejdzie.

Dzis jest sobota wieczor i gardlo wciaz boli, niby troche mniej ale jednak nie czuje znacznej poprawy.

Prosze ogólnie o ocene mozliwa na podstaiwe mojego opisu. Thx z aodpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
dziwne zalecenia lekarza szczerze mówiąc ;p
nie wiem jak to gardło wygląda, więc to co napisze niżej nie do końca musi się sprawdzić. na imprezie zapewne podrażniłeś sobie gardło (alkohol, dym od papierosów), było osłabione i coś tam się mogło wdać, jakieś zakażenie, stan zapalny.
co ja bym zrobił ?
najpierw pomyślałbym czy nie łapie mnie przeziębienie, zmierzył temperaturę, pomyślał czy nie czuje się trochę osłabiony itp. ;)
później poszedłbym do apteki, ładnie uśmiechnął się do aptekarki i poprosił o coś na gardło, np. septolete, tantum verde, strepsils, a jeśli oceniłbym, że mogę być przeziębiony kupiłbym scorbolamid + cerutin ;) ewentualnie jakis gripex, wedle upodobań ;)

edit: hm, można jeszcze kupić coś antybakteryjnego do płukania gardła, np. salviasept

Zmieniony przez - HiddenFace w dniu 2007-02-24 23:31:12

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
aliofil jest dobry na gardło, naprawde polecam (tabletki czosnkowe)

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6671
troche dziwne cos mnie dopadlo bo nie mam zadnego kataru kaszlu jako takiego etz nie ma, a gardziolko caly czas napie... boli

dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Lekarz zapisal Ci lek p/histaminowy na alergie i p/zapalny.
Przejdz sie jeszcze raz do lekarza.Moze to angina?Zajrzyj tam sobie z pomoca lusterka i sprawdz,czy nie widzisz ropnych nalotow na migdalkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za darmo NIVEA GOODBYE CELLUITE

Następny temat

BREAST GEL / GLU GEL - Wasze Opinie.

WHEY premium