SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotorelacja ze zrzutki na HGH+dodatki :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Nie ma różnic w stosunku co do ostatniej może trochę więcej żył i nie jestem opalony więc inaczej to trochę wygląda.
Zapodam za jakiś miesiąc bo czuje że jest moc na treningach i chyba mój organizm już bez stuffu rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
jaki jest koszt takiej zabawy z hgh w Twoim przypadku? byla insulina?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Pięciocyfrowy:) nie bylo insy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Można wiedzieć jaki cel takiej zabawy? Własna satysfakcja? Heavy jakbyś robił fotki z dowodem daty ( gazeta czy coś ) to zgłosiło by się do Ciebie multum osób proszących o wszelakie rady chyba że już się zgłosiło he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
No tak mogłem robić aparatem a nie telefonem:)
Cel - własna satysfakcja, nic więcej.
Owszem paru ludzi pytało ale ja dalej uważam że każdy powinien zacząć od michy jak nie umie się tego trzymać cały czas to nie ma co inwestować w cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Swiete slowa. Ludzie mysla ze gh to cudowny srodek. W sumie to on taki jest ale jak wczesniejsze zalozenia sa przestrzegane ( dietetyczne ) to dopiero pokazuje swoja moc aczkolwiek sadze ze najwieksza robote zrobila tu dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Dieta, aero i konsekwencja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Heavy co do Twojego mniej plaskiego brzucha po prawej stronie to przypadkiem nie przez powiekszona watrobe? Ja tak mam, nieznacznie ale zawsze i wlasnie wydaje mi sie ze to przez watrobe. USG jamy brzusznej tak mi wykazalo.

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1983
i jak tam teraz wyglądasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Myślę że dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH testy krwi

Następny temat

sus500 black a clomid

WHEY premium