SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Biceps!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Witam, mam problem, otóż moje bicepsy są nierówne, prawy bic jest tak jakby rozlany w lewą strone natomiast lewy jest pełny i większy od tego prawego. ćwicze 5 mies regularnie, mam 16 lat.
foto
Lewy:
http://imageshack.us/photo/my-images/100/imag0380r.jpg/
Prawy:
http://imageshack.us/photo/my-images/585/imag0387y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/683/imag0386k.jpg/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jakim planem trenujesz. Jak on wygląda?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ludzki organizm nie rozwija się symetrycznie, nawet ten, który poddajemy ćwiczeniom na siłowni. Nie panikuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Bica ćwicze raz w tyg trening wygląda mniej więcej tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”, 6 serii po 10. sory za spam ale klawiatura mi nawala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10194
Plan trochę lipny. 2 ćwiczenia i po 6 serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A reszta treningu?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
poniedziałek: klata, triceps. środa: biceps, plecy, brzuch. piątek: klata (na klate trening lżejszy), biceps, brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
Moje mięśnie dwugłowe ramienia też wyglądają inaczej... człowiek nie jest symetryczy i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A nóżek nie trenujesz? nie mozesz, chory jesteś, problemy z kręgosłupem, kolanami?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie skutki ?

Następny temat

Włosy, a Siłownia

WHEY premium